Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van légzésfigyelőm, mégis...

Van légzésfigyelőm, mégis humán légzésfigyelőként tevékenykedem. Más is van így?

Figyelt kérdés

Ajánlások szerint az a jó, ha a pici a szülőkkel egy szobában alszik, így adaptálja a szülők légzését, jobban és biztonságosabban alszik.

Nálunk külön babaszoba van, jól alszik (1x kel enni) éjjelenként, van figyelő, én mégis késztetést érzek, hogy bejöjjek hozzá a matracon aludni, ami itt van földön. Most is itt fekszem. A hálónk a babaszoba mellett van és van figyelő+bébiőr. Valamiért az az érzésem, itt kell aludnom. A férjemmel minden este összebújunk, de aztán én felkelek és őrzöm a babát, itt alszom el könnyebben. Van bennem egy félsz. Amikor felébred és megetetem, utána szoktam visszamenni a hálóba, akkor már úgy érzem, tudok ott is aludni. Hiányzik a férjem közelsége. Más is van itt, aki ilyen "kétlaki" lett?


2020. júl. 10. 23:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyszer kétszer riasztott már. Mindegyik vaklárma volt. De rettenetesen frusztráló és ijesztő dolog. Van, hogy arra riadok fel, hogy mi lenne, ha most megszólalna a csipogása. Volt olyan, hogy a férjem ébren volt, olvasott, én elaludtam, és álmomban lehetett csippanás, mert a férjemnek úgy kellett leállítani, mikor félálomban felpattantam, mint egy rugó, és vágtattam volnabe hozzá, merthogy én hallotam a figyelőt. Nem...nem is szólt, ez biztos. De én ennyire pánikolok tőle.
2020. júl. 11. 18:20
 12/12 khniki ***** válasza:
48%
Nálunk eleinte babaöböl volt, aztán 4 hónaposan átköltöztettük a saját szobájába. Sosem volt légzésfigyelőnk, mégis nyugodtan tudtunk aludni a másik szobában.
2020. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!