Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megittam 2 pohár pezsgőt és...

Megittam 2 pohár pezsgőt és egy pálinkát és egy sört. Még szoptatok. Nagyon káros lehet egy 6 hónapos babára?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 17:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
69%
Igen káros lehet, én azt javasolnám hogy legalább két szoptatást hagyj ki, fejd le és öntsd ki. Addig meg igyál rengeteg folyadékot hogy hamarabb tisztulj.
2020. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell lefejni, ez "elavult" infó.

De: azt meg kell várni, hogy a véralkoholszinted újra normál legyen. Azzal együtt a tejből is "eltűnik".

Véralkoholszint kalkulátor kiadja hogy ez hány óra.

2020. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%
12es akkor mondjuk 12-14 órát álljon a mellében a tej meg feszüljön kockáztasson egy esetleges gyulladást? Kélek próbáld ki hogy csak 10 órát nem szoptatsz és majd utána válaszolj arra hogy le kell-e fejni a tejet :-D
2020. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
79%
Fú, én meg a múltkor paráztam fél doboz gyenge radler miatt, amit szoptatás után közvetlenül ittam meg, 4 órával a következő előtt...biztosan gond lesz, ha ebből a véralkoholszintből a baba is kap..
2020. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%
13, az alkohol miatt nem kell lefejnie. Más miatt nyilván, ha nem bírja. Egyébként kb. 8 óra. Nem mindenkinek feszül elviselhetetlenül, ill. gyullad ennyi idő alatt. Az éjszaka is bosszabb.
2020. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj, hogy nem azt kérdezed, szoptathatsz-e, hanem kijelented, hogy úgy "csúszott le", hogy még szoptatsz. Szerintem megetetted már azt a szegény babát. Figyelgesd, mert lehet ennek nagyon rossz vége is. Még orvoshoz sem késő elvinni most. Eszed legyen most, ne büszkeséged.
2020. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%
Nekem kamunak tűnik. Szerintem csak troll aki fel akarja idegesíteni az anyukákat.
2020. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
93%
Bakker, arccal előre ráestél a kocsmapultra, vagy hogyan?
2020. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
76%
most hiába kérdezitek, a tanult hölgy merev részeg
2020. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
73%
Ez pont olyan,mint "véletlenül lefeküdni " valakivel. Elesett, rá egy álló f..ra. Most meg a kérdező elbotlott, alá esett a pultnak, ahonnan különféle pohártartalmak folytak a szájába. Hihető. Viccen kívül, (mert ez sajnos nem vicces), ahogy írták is: ha megszoptattad a babát (talán remélhetjük, hogy nem), és eddig nem tetted, irány az orvoshoz vele, súlyos károkat okozhatsz. Ha nem szoptattad meg, akkor jó, ma már ne is, éjjel se. Ha fáj, feszül a melled, fejd le, adj neki tápszert. Reggel már szopizhat. Többet ne csinálj ilyet.
2020. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!