Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés óta nm akar együtt...

Szülés óta nm akar együtt lenni velem a párom. Másnál is van így_? Miért van ez? Fog még változni? Még szoptatom a fiamat 6 hónapos.

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 17:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Őt kérdezted már? Ő mit mond, miért nem kíván?
2011. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akar? Beszéltél már vele erről?
2011. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Én még kismama vagyok, és az én férjem már most nem akar...furcsa neki, hogy ott van a bébi bennem......:(

Remélem ez változni fog.

Neked a terhesség során még rendben volt a nemi élet?


......6 hónap az hosszú idő. Valahogyan muszáj megbeszélnetek, jól teszed, hogy utánanézel a dolgoknak.


Sajnos jó tanácsot nem tudok mondani :(, de figyelemmel kísérlek. Gondolom nem egyedi a probléma.

2011. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Terhesség alatt sem sokat voltunk együtt de akkor megértettem hogy a baba miatt. Hát 6 hónap alatt 2 szer voltunk együtt( Az a baj nem mond rá semmit az a legnagyobb gond

Lehet hogy a szülésnél hogy bent volt, akkor változott meg nála valami?

2011. márc. 26. 18:08
 5/38 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg a szülés változtatta meg. Én is ismerek olyan családot,ahol a férj az apás szülés után nem tudott szeretkezni a feleségével. Ha így van,akkor kicsi a valószínűsége,hogy ezt bevallja. Kérdezz rá esetleg,és menjetek el egy házassági tanácsadásra.
2011. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Általában fordítva szokott lenni, a nők váltanak át anyuka üzemmódba és a férfiak alig várják, hogy a párjuk újra kedvet kapjon hozzájuk. :) Itt úgysem tudjuk megmondani, hogy mi a probléma, ülj le a pároddal és kérdezd meg őt. Lehet, hogy semmi különös oka nincs, csak valami kis apróság (esetleg azt várja, hogy te kezdeményezz, furcsán érzi magát a baba miatt, stb.).
2011. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul, hogy a szülés élménye így hat rá. :( Nem tudatos nála ez a reakció, természetes, hogy valakire így is hathat ez a dolog. Ez már egy jó kiindulási pont az okok feltérképezésére.
2011. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat remélem változik a helyzet.
2011. márc. 26. 18:16
 9/38 anonim ***** válasza:

A babátok hol alszik? Veletek egy szobában? Lehet, hogy csak a körülményeken kellene picit változtani, elősegíteni az alkalmat. Biztosan nehéz ennyi idő után kezdeményezni, de ne bizonytalanodj el. Sok sikert és türelmet kívánok neked!


Volt már esetleg valami, amit próbáltál?

2011. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Egyébként ami a problémák beszélgetés általi feltárásán és megbeszélésen túl sokat segíthet....ha változol egy kicsit: felfrissíted a nőiséged. Nem kell sok hozzá, tudod :) Csak annyi, hogy csinosnak, nőcinek érezd magad!


Gondolom most nem érzed magad a topon, úgyhogy érdemes lenne a férjeden kívül magaddal is foglalkoznod. Elmenni fodrászhoz, szoliba, akármi.....ami neked örömet okoz, kibillent a hétköznapokból.

2011. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!