Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltunk csípő szűrésen és az...

Voltunk csípő szűrésen és az lett írva a papíra hogy Vissza maradt mozgásfejlödés .Mért kellene már egy 5 hónaposnak kúszik forogni tökéletesen ?

Figyelt kérdés
Nekünk szüléskor eltört a válunk ezért sokáig nem erőltetem ezt hason tevést csak rövid ideig . Most kezdte szeretni kb 2-3 hete most kezdte hogy hasrol hátra fordul . Értem én hogy orvosnak ez a dolga de már mondta neki már kúszni kénne ! Azt is próbálja kisebb sikerel . Nem értem mert kell pont hónapra ezt azt csinálni lehet ő lustább nem kell rögtön megszolni . Pedig doktornő majdnem kiabált hogy ennek a babának nagyon durván vissza van maradva ezek a dolgok 🤨🤨 . Nem is értem az ilyet . Mondjuk ha egy pár hónap múlva se csinálja akkor az megint Más de hiába mondtam most kezdi csinálni .

2020. júl. 12. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

5 hónaposnak még nem kell kúszni.

[link]

2020. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sőt, a forgást is hat hónapos korig. Még nincs elmaradva, de sokat legyen hason és pikkpakk beindul, nyugi.
2020. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Kúszni nem


De forogni legalább egy irányba kellene


/4 hónaposom minden irányba forog...kúszni kezd... ő gyors mozgásfejlődésű/

2020. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Jól belekönyökölhettek a hasadba, hogy eltört a te vállad is meg a gyereké is.


Amúgy attól, hogy tudják az okát, attól még el van maradva. Nem baj, behozza majd gyorsan, csak megállapították a tényt.

2020. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi 😀😀😀 nekem nem, a babának tört el 😐
2020. júl. 12. 09:59
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is ez volt az első gondolatom 4 hogy jó kemény volt a doki 😂😂

A második az hogy jó sok bajod lesz még kérdező ha egy ilyen kis semmiséget így magadra veszel

2020. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Válltöréssel fura is lenne ha minden menne


3#

2020. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6 os válaszadó .


3. gyerekem , Nem csak néha már kezd elegem lenni . Pl 3 évesen ment a oviba és hogy nem beszél úgy mint a többi már rögtön küldenek nézesem meg . De persze szerintem meg igenis jól beszél szerintem szégyenlős az oviba itthon sokat beszél . A másik meg most 4 éves ki eset a foga mondják oviba nézesem meg . Kérdem én minek vigyem fogaszatra ?!Lehet korai volt de úgyis kibújik az uj a fog majd ( valószínű azért esett ki egyszer beütötte ) 😐😐😐

2020. júl. 12. 10:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Mért van az rögtön jaj vidd ide oda De aztán csak mégse kénne .pl Bölcsis fiam ott is már megjegyezték nem beszél úgy mint kénne . Oké elvittem nézzék meg . Hát az volt a vicc mikor végeztünk nem értették mert is hoztam ide . Észre vették eleinte vissza húzódó. De megnyílik akkor már beszél .
2020. júl. 12. 10:32
 10/10 anonim ***** válasza:

A kisebb fiam 8 hós koráig nem kúszott, arra is azt mondták, majd beindul. Nem küldtek sehová. Aztán most másfél éves, és beszédben sokkal előrébb van, mint a korabeli kicsik.

A nagy pont fordítva volt. Ő mindent előbb csinált, 4 hosan kuszott, 6 hosan felállt, neki a beszéd volt lemaradva. Már azt is behozta, suliba megy ősszel. Minden baba más, de egy 5 hosnak akkor sem kell kusznia. A forgast is 6 hos korig "kell" csinálnia.

2020. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!