Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kárt okoztam ezzel a babámnak?...

Kárt okoztam ezzel a babámnak? Gyötör a lelkiismeretem!?

Figyelt kérdés

A babám 3 hónapos,és kint ültem vele a konyhában és anyukámmal beszélgettem, a bébi az ölemben,nagyon el volt már pilledve szegénykém.

Szóval beszélgetünk anyummal,és nem értette hogy mit mondok,és hangosabban váaszoltam neki!

A kis drágám összerezzent,és égtelen sirásba kezdett,csak ugy bugyogtak a könnyei...:((

Gyorsan a cicimre tettem,meg is nyugodott és el is aludt szegénykém!

Azóta azt érzem,mintha "haragudna rám"!!

Nem nagyon akar rám mosolyogni stb...

Nem szeret mostmár amiért megijesztettem?????Olyan rossz a lelkiismeretem,és már én is sirok:(

Kárt tettem a kis lelki világában?Fog még rám mosolyogni???


2010. aug. 2. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Reggel úgy fog rád mosolyogni, mint ahogy szokott:) Az ilyen kis pöttyek dehogy haragszanak az anyukájukra, csak megijedhetett szegény. Biztos aludt volna, és felriadt. De nem haragszik rád, ez tuti100!!
2010. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Hamarabb elfelejti, mint gondolnád. :-) Ne aggódj, csak megijedt, de nem "haragszik" rád, hiszen nálad keresett vígaszt is, a ciciden.
2010. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

kialussza magát és kész

nem lett semmi baja,csak felriadt

2010. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit meg ijedt, holnapra biztos már mosolyogni fog. Nem haragszik rád! Ilyen bárkivel meg eshet. Nem tettél kárt a lelkivilágában. Szeret, és szeretni is fog, ha rászólsz hangosabban, még akkor is!

Te is szeretni fogod, bármilyen rosszat csinál majd kamasz korában esetleg:)

2010. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem okoztál vele kárt , elfogja hamarosan felejteni , de szerintem ez nem lehet összefüggés a kettő között.
2010. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors megnyugtató válaszokat!!!:)

Annyira rossz volt látni,hogy ennyire sirt miattam!

Olyan szemétnek érzem magam!!!

Remélem igazatok lesz és gyorsan elfeljti!!!

2010. aug. 2. 20:01
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Ugyan mi baja lenne már?Megijedt és kész.

Majd ha az utcán ugató kutya felébreszti?Vagy leejtesz valamit a kőre,ami hangosan koppan?Akkor is ilyeneken agyalsz?:P

borzasztó mikre van időtök

2010. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nem!!!
2010. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

A kitörölt válaszadónak igaza van/volt

Te emlékszel valamire,ami 3 hónaposan történt veled?De fáradt kérdések már ezek.......................................................................................................................................................................

2010. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

mire felébred, el is felejti.

nálunk apa tüsszentett hasonló szituban egy olyan égzengetőset, alig bírtam én is megvigasztalni szegény babámat, úgy megijedt. negyed óra múlva úgy vigyorgott az apjára mint a tejbetök! emiatt ne aggódj.

2010. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!