Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kárt okoztam ezzel a babámnak?...

Kárt okoztam ezzel a babámnak? Gyötör a lelkiismeretem!?

Figyelt kérdés

A babám 3 hónapos,és kint ültem vele a konyhában és anyukámmal beszélgettem, a bébi az ölemben,nagyon el volt már pilledve szegénykém.

Szóval beszélgetünk anyummal,és nem értette hogy mit mondok,és hangosabban váaszoltam neki!

A kis drágám összerezzent,és égtelen sirásba kezdett,csak ugy bugyogtak a könnyei...:((

Gyorsan a cicimre tettem,meg is nyugodott és el is aludt szegénykém!

Azóta azt érzem,mintha "haragudna rám"!!

Nem nagyon akar rám mosolyogni stb...

Nem szeret mostmár amiért megijesztettem?????Olyan rossz a lelkiismeretem,és már én is sirok:(

Kárt tettem a kis lelki világában?Fog még rám mosolyogni???


2010. aug. 2. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lesz még ennél rosszabb élménye is az életben. Nem tudod megóvni mindentől, de minek is kellene. A kötődés lényege nem az, hogy óvjuk mindentől, hanem ha baja esik, akkor ott legyél és megvígasztald. Az én fiam most 4.5 hónapos és a tüsszentésre reagál így. Most akkor ne tüsszentsünk mert sérül a kis lelke? de ha a szomszéd tüsszent, az is áthallatszik és arra is éktelen sírásba kezd. Írjam ki az utcába, hogy tilos a tüsszentés? :) NE aggódj mindenen.
2010. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

21:44 !


Ez aranyos!!!:)


Köszönöm szépen a sok választ,sikerült megnyugodnom,remélem a kisfiam hamarabb tultette magát rajta mint én!!!


Sajnos elég aggódós vagyok,épp azon gondolkodtam,mi lesz akkor ha nagyobb lesz és elesik felhorzsolja a lábát...

Valószinüleg engem jobban meg fog viselni mint őt!!!


Amugy lefekvés előtt jókat kacarásztunk 1ütt!!!:)

2010. aug. 2. 21:59
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezt csak beképzeled....
2010. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
biztos első baba,azért tettél fel ilyen kis bugyuta kérdést.Természetesen nem fog rá emlékezni, nem tettél kárt a lelkivilágában.
2010. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!