Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Étkezési túrót, túró rudit...

Étkezési túrót, túró rudit (persze a csoki nélkül), csirke májat, halat, Danoninot mikor adtatok a babátoknak először, és milyen formában, mivel adtátok neki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

étkezési túrót először túrógombocként kapott 11 hós körül.

túró rudit is

csirkemájat már hat hósan levesben főve aztán a főzelékbe kockázva

halat csak úgy ha én pároltam mert a bébiételben levő halra kétszer is hányással reagált igy azt nem adtuk többet.

danonino: én inkább joghurtot adok de úgy 8-9 hós kor körül.

2010. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ezek kóstoltatását a doktornő és a védőnő a 8 hónapos vizsgálaton ajánlotta!

A rudit az én lányom fél éves korától eszi, csoki nélkül! Azt hiszem a csirke májas bébiétel is 6 hónapos kortól van! Viszont a túrót nem szereti, de sajtot, sajtkrémet, igen, azt is 8 hónaptól ajánlotta a doktornőnk!

2010. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok, de persze ez babafüggő, ha nem fogadja el, nem kell erőltetni!

1.-nek: Az én lányom is kihányta a halas bébiételt, nem is csodálom, borzalmas!

2010. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mennyire borzalmas mind megette aztán két óra múlva kijött.... nagyon sajnáltam. Időben adtuk ami az üvegre volt irva -asszem -7vagy 8 hósan- és utánna már csak fél év múlva mertük újra megpróbálni egy másik márkával azt is kihányta


de ha lazacot párolok neki v. rántott halat eszik itthon attól semmi baja....


szóval nem ajánlom ezért irtam ...

2010. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb olyan 5 hónaposan már kóstoltattam vele ezeket. rosszul bírta a tápszert, állandóan szorulásos volt, sokat bukott, alig akarta megenni, így az orvos azt mondta nyugodtan elkezdhetem a gyümiket 3-4 hónaposan. ezek meg úgy 5 hónaposan. a májat főleg úgy, hogy húslevesben megfőtt, összetörtem és a főzelékébe kevertem. túró rudit talán csak 6 hónaposan evett, de csokival együtt, mondjuk max 2 falatot majszolt el. halat mi sem nagyon eszünk, talán pár falat tonhalat evett főzelékben, de nem a kedvence.
2010. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!