Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy évesnek milyen homok...

Egy évesnek milyen homok állagú ételt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Barátnőm kisfia nem eszik meg semmit kb az anyatejen kívül, pedig már elmúlt egy éves. Fél éve próbálnak hozzá táplálni. A homokot viszont két marokkal eszi, ha hagyják :D azt sejtjük, hogy az ételek állaga neki a baj, pépeset egyáltalán nem eszi, ha szerencsés nap van akkor tésztát vagy ilyeneket elrágcsál. Szeretnék neki most én főzni valamit, hátha sikerrel járok, ha hasonló állagot sikerül reprodukálnom, mint a homok. Mákos tésztára gondoltam, de abba cukor kell és azt nem adnak neki ilyen mennyiségben. Tudom, hogy nagyon hülye kérdés de sajnos nem vicc...
2020. júl. 23. 09:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Falatkasan próbálja meg etetni. Készítsen elé, majd ő eszik magától.
2020. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kuszkusz, de szerintem se jó ötlet.
2020. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%
Mákos tésztát nehogy mar olyan szekrekedese lesz... hogy ijaj
2020. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kuszkusz?
2020. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok válogatós gyerek csak nem szereti, ha etetik. Nézzenek utána a BLW-nek, hátha nála beválik. Egyenek együtt, ugyanazt és hagy fogjon meg ő mindent és kísérletezzen, és persze anyu ne boruljon ki, ha valami kiborul :D
2020. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mindig darabos dolgokat ad neki, uborka, tészta , rágcsálni való (baba kompatibilis) de azokat sem eszi nagyon
2020. júl. 23. 13:51
 17/17 anonim ***** válasza:
16%

Azta micsoda szocsatak folynak itt, szokasosan mindenki mindenkinel okosabb😂😂

Velemenyem nekem is van azon tul amit kerdeztel de mivel nem arra vagy kivancsi ezert nem irom le. Nem ertem ezt miert nem tudja mas is figyelembe venni. Itt altalaban nem is a kerdesre valaszolnak az emberek csak okoskodnak meg kiosztanak masokat ...


Probalja meg esetleg a tejbepapit, en rizstejjel es persze cukor nelkul keszitem az 1 eves kislanyomnak es kis vaniliat szoktam belekaparni egyszeruen imadja. Ez vegulis homok szeru allagra😃

Vannak keson ero babak eves teren, az en gyerekem is ilyen volt:)

2020. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!