Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy 1 evesen meg...

Normalis, hogy 1 evesen meg mindig nem bujik?

Figyelt kérdés

Annyira vartam h ha nagyobbacska lesz ossze lehet bujni vele szereti ha szerethetem olelgetem de mar 1 eves es meg mindig nem nagyon bujik hozzam ha en akarom megpuszilgatni v megolelgetni nem nagyon hagyja

Ez normalis?


2020. júl. 24. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy lány gyerekről van szó?

Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen korban a fiúk bújósabbak. De ez csak egyéni megfigyeléseket alapszik, nem olvastam utána.

2020. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki sosem csinálja, mert nem szereti. Unokahúgom puszit sem szeret kapni. Nem vagyunk egyformák, ezt tiszteletben kell tartani.
2020. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 17 hónapos és ő sem csinálja ezt. Barátnőm ugyanennyi idős fia ellenben nagyon bújós. Szerintem nem egyformák, egyikük ilyen, másikuk olyan.
2020. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom nem szereti, korlátozásnak érzi ha megszeretgetem, ő menne tovább mint egy forgószél és zokon veszi ha megállítom “csak” ezért. Most 2 éves és mostanában kezdett magától idejönni hozzám ölelésért vagy pusziért de azért ha lehet ne tartson tovább pár másodpercnél. Vannak gyerekek akiknek egyszerűen nincs erre igényük (valószínűleg felnőttként sem lesz) mert mással szívesebben töltik az idejüket, nem szabad erőltetni.
2020. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam igaz még csak 11 hónapos, de ő is olyan, hogy nincs ilyesmire ideje. Folyamatosan megy, nyüzdög. Csak akkor jön oda ha vigasztalásra van szüksége, de amint elmúlt a baj megy is tovább.

Mondjuk nála a körömvágás vagy a pelenkázás is cirkuszolásba fullad, mert nem bírja ha rgy helyben kell lennie

2020. júl. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos lányom sem bújós. Igen ő sem ér erre rá 😀. Bár én sem vagyok egy érzelgős fajta, úgyhogy én már elkönyveltem hogy nem biztos,hogy bújós lesz.
2020. júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A 4-eshez hasonlóan, örökmozgó a nagylányom, nem szerette, ha "elkapom" megszeretgetni, mert állandóan szörnyen elfoglalt. Most 2 és fél éves, mostanában jön magától, de csak is egy gyors, puszi, ölelés, aztán szalad tovább a dolgára. Ne aggódj, van aki nem annyira bújós természet, ahogy már ezt írták is, tiszteletben kell ezt tartani. :)
2020. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont csecsemőként igénylik legjobban a közelségét, szóval aki nem volt addig bújós, az később se lesz. Nekem két fiam van, az egyik mindig "magánzóbb" volt, pl. inkább magát szerette altatni és totyogóként is csak ha baja volt vagy kérdése, jött. A másikat nem lehetett lerakni, folyton tapadt, igényelte, hogy simogassam, csikizzem, na ő nagyon bújós most 6 évesen is. Szóval szerintem személyiség kérdése.
2020. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kisgyerekként is csak azért hagytam, mert anyám nagyon kiakadt rám/bántott, hogyha nem engedtem. A mai napig nem igénylem az ilyen dolgokat.
2020. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veletek azota kedves kerdezo?
2022. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!