Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túlaggodom? Mit tegyek?

Túlaggodom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hatalmas problémával fordulok hozzátok, hátha vannak hasonló tapasztalatok és hátha valaki tudna segíteni. A kislányom majdnem 9 hónapos. 6 hónaposan kezdtük a ht-t 7,5 hónaposan kiváltottuk az ebédet. Voltak jobb és kevésbé jó napok. Kb 3 héttel ezelőtt azt vettem eszre h a kislányom gond nélkül megeszik mindent amit adok neki, szép adagokban és gyönyörűen nyitotta a száját. Öröm volt etetni. Kb 1 héttel ezelőtt megbetegedett amit szerencsére 3 nap alatt átvészeltünk. Még a betegsége 2 napján szépen evett és aztán valami elromlott...olyan szinten h ha a kanállal közelítek felé jó h ki nem tekeri a nyakát. Először azt hittem fáj még a torka, aztán a betegségre fogtam és meg az jutott eszembe h a betegsége alatt elég sokszor mertük a lázát a szájában lehet e az a gond. Mondjuk mikor rájön h kaját adok akkor sem nyitja a száját. De ő tényleg semmit nem hajlandó megenni.meg szopizik, de úgy érzem abból se sokat, mert mar tejem sincs sok. Próbáltam a tápszert, persze cumisuveget nem fogad el.probaltam pohárból de ugy sem vette el. Nem normális mennyire keveset eszik. Mit csináljak? Varjak még? En holnap orvoshoz szeretném vinni emiatt. Felek h valami gond van, vagy a nem evés miatt gond lesz. Ja es bocsánat h ilyen hosszú, de tényleg el vagyok keseredve és szerettem volna leírni minden részletet

2020. júl. 26. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogai hogy állnak? Súlya esik?
2020. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor csinált ilyet a lányom mikor foga jött.Akkor volt hogy egy hétre is vissza kellett térni a tapszerhez.Szerintem ne erőltesd neki,ha a kínált ételt nem fogadja el akkor anyatej vagy tápszer.
2020. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En megprobalnam a darabkas etetest, ha már stabilan ül. Tedd elé a kb baba ujjnyi falatkákat az etetőtalcan és várd meg, hogy elkezdi e kostolgatni. Magától. De valóban lehet a foga is.

Tapszert is megpróbálhatsz egyéb fajta pohárból. Pl 360-asból. Már egyáltalán nem is eroltetnem a cumisuveget ebben az életkorban.

2020. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8 foga van már...nem látom h ki akarna bújni a következő. A kezemből ha adok neki pl egy pici darab kenyeret azt szívesen elveszi és elmajszolja. Adtam a kezébe babakekszet amit eddig szinten megevett, de most az sem kell. A súlya nem csökkent de nem is nagyon gyarapodik. De összességében ment fel valamennyit. A cumisuveget én sem szeretném most bevezetni főleg h soha nem fogadta el és a cumit sem, de már nagyon kétségbe ejtő ez a helyzet. Nem veszi el a tápszert semilyen pohárból 😒 most kezdjek el össze vásárolni x féle tápszert h hátha valamelyik?
2020. júl. 26. 14:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Adnák én neki anyatejet, de az ugy már nem elég. Egyszerűen nincs annyi h még ebédre és korai vacsira is azt egyen
2020. júl. 26. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyi. Van egy ősi dakota közmondás. Gyerek még kaja mellett nem halt éhen. 😀 lazits.
2020. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!