Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A jellemzően túlaggódós,...

A jellemzően túlaggódós, mindent túlkörülményeskedő Anyukák miért nézik le a laza, nem mindenben szabálykövető Anyukákat?

Figyelt kérdés
Ez annak szól, hogy azt gondolják, minden csak úgy jó, ahogy ők csinálják, vagy csak irigyek azokra, akik tudnak lazák lenni?
2012. jún. 26. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg túl sok könyvet olvastak:))


Mindenki másképp látja a dolgokat.

2012. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akik nagyon ragaszkodnak a rigolyáikhoz, szokásaikhoz vagy nézeteikhez, gyakran nem tudják elviselni az eltérő stílusú embereket. Mert azok ugye nem tudják olyan jól, mint ők, tehát jól ki kell őket javítani. Nem csak a karótnyelt anyukákra vonatkozik, hanem ezekre az emberekre általában.

Van persze néhány eset, amikor a már felelőtlenül laza anyuka kiveri a biztosítékot a hülyeségével, amire sokan ugranak...

2012. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És akkor nézhetjük ennek a fordítottját is. Mindig vannak olyan emberek, akik lenéznek másokat, mert másképp gondolkodnak. Én meg kaptam laza anyukáktól beszólásokat, amikor az elsőnél még elég "szabálykövető" voltam. Ma már lazább vagyok jóval, mégse nézek le senkit. Szerintem nem kell általánosítani :)
2012. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt gondolják mindent irányíthatnak az életükben. Hogy az olyan egyszerű. Majd mindig minden rendben lesz, mert ő úgy akarja. És nem érti, hogy ezt a laza anyuka hogyan nem érti, hogy ilyen egyszerű. Ha meg pofára esnek, abból nem tanulnak. Nem vonják le a konzekvenciát, hogy esetleg az ember nem Isten és nem határoz meg mindent maga körül. És ilyenkor meg nagyon idegesítő számukra, hogy esetenként a laza anyukáknak lelkileg kiegyensúlyozottabb a gyerekük, esetleg, okosabb, sikeresebb stb. Valami ilyesmi lehet.
2012. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! hasonló témával kapcsolatban tettem fel egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2012. jún. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Engem kiver a víz azoktól az anyáktól akik mindent streileznekl és grammra mérik a tejpépet a vízhez. Ahelyett hogy a józan eszükre hallgatnának,lehet itt a hiba hogy nincs nekik :)))

Így gyereket vállalni ....

2012. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!