Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit túlaggódom vagy ez igy...

Kicsit túlaggódom vagy ez igy normális?

Figyelt kérdés
3hónapos lesz 20án a babám.mindkét irányba forgatja a fejét,rúg a lábaival,kezét néha észreveszi,hason pedig tartja a fejét de nem nyomja ki magát csak épphogy,,és ha kézben tartom akkor sem tartja folyamatosan a fejét.baj lehet?tapasztalatok?aggódom.hétfőn juön a doki hozzánk megnézni.hangokat figyeli és nevetgél.
2011. szept. 16. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, túlaggódod :) A babák akár egyik napról a másikra is tudnak új dolgokat csinálni. Amit a te picikéd tud, az tökéletes.
2011. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első pár hónapban agyon aggódja magát az anyuka, mert állandóan méregetik, kérdezgetik mit csinál. Én súlymérésnél izgultam mindig, nehogy le legyek cseszve, hogy az amúgy teljesen egészséges vidám kiegyensúlyozott babám 50 g -al kevesebbet hízott mint kellett volna. Komolyan bűnösnek éreztem magamat. Így utólag, milyen hülyeség. Még a mérleget is kidobtam mikor rájöttem erre. A könyvben meg mindig néztem, hogy mikor mit csinál, hasonlítgattam az első babámmal, hogy mikor melyik hónapban mit tudott (írkáltam is) . Aztán rájöttem a hónapokat összehasonlítva, hogy egyik dolgot kisfiam csinálta hamarabb, másikat meg kislányom. Aztán kislányom néha úgy "átugrotta" a fejlődési szakaszokat, hogy még aggódni sem volt már időm. Hónapokig aggódtam, hogy nem beszél, egy szót sem szólt,nem beszélgetett magába volt hgoy egy egész hétig hangot nem adott a nevetésen és síráson kívül mikor nagyobb volt. Aztán egyik héten elkezdte, és egyik napról a másikra sorba mondta az új szavakat, amiket addig csak megfigyelt.
2011. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így normális, hogy túlaggódod. :o)


A babád a jelek szerint rendben van.


2 gyerekes kismama

2011. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!