Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is fordult már elő?...

Diosa kérdése:

Mással is fordult már elő? Csecsemő elvörösödik, megmerevedik.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja kezdődött (most 2 hónapos). Semmi előzmény nélkül osszehuzta az egész testét, megmerevedett, elvorosodott a kicsi. Ez tart kb 10 masodpercig majd amikor feleszmél nem tudja hogy mi történt es elalszik. EEG, koponya ct semmi korosat nem mutatott ki. Fordult mar elő valakivel ilyen? Milyen vizsgálatot jabasoltok még?gyermekorvos szerint kinovi.
2020. júl. 27. 09:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Öhm az enyémnek akkor vörös a feje mikor nem jön a fing 😂
2020. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Epilepsziára is vizsgálták? Többször is előfordult?
2020. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Neurológus látta? Nekem is epilepszia gyanús.
2020. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező gondolod hogy valaki okosabb itt mint egy gyermekorvos vagy egy neurológus?
2020. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem hasonlót csinált a babám párszor, de az kb 3-4 mp ig tartott, neki a hasa görcsölt be annyira hogy így összehúzta magát nagyon. Paráztam én is, aztán amikor oltáson voltunk, pont csinálta ott is a védőnő meg az orvos előtt, mondták hogy ez bizony sajnos a hasa, majd kinövi. Szerencsére így is lett:)
2020. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem gondolja, tapasztalatokra kíváncsi. Mi egészen más miatt, a szívbeteg kisbabámmal jártunk párszor neurológián, ott az osztályon voltak ilyen néha picit megmerevedő babák, akiket epilepsziára vizsgáltak. Őket egy hétre befektették, folyamatosan figyelték, vizsgálták.
2020. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Menjetek neurológiára.
2020. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is kaki miatt volt ilyen. Amikor nem sikerült és nagyon erőlködött. Azt hogy állapotod meg, hogy nem tudja, mi történt?
2020. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt kiváncsi vagyok, miért van lepontozva, hogy megkérdeztem vizsgálták-e epilepsziára.



Nem mellesleg 1,5 évig gondoztam 10 éves epilepsziás kisfiút, volt olyan időszaka, hogy percenként 4 nagyon hasonló rohama volt.


Ha többször előfordul ilyen az tuti nem kakilás...

2020. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk is kaki miatt csinálta, kb fél éves koráig, aztán el is hagyta ezt.
2020. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!