Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is fordult már elő?...

Diosa kérdése:

Mással is fordult már elő? Csecsemő elvörösödik, megmerevedik.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja kezdődött (most 2 hónapos). Semmi előzmény nélkül osszehuzta az egész testét, megmerevedett, elvorosodott a kicsi. Ez tart kb 10 masodpercig majd amikor feleszmél nem tudja hogy mi történt es elalszik. EEG, koponya ct semmi korosat nem mutatott ki. Fordult mar elő valakivel ilyen? Milyen vizsgálatot jabasoltok még?gyermekorvos szerint kinovi.
2020. júl. 27. 09:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen latta neurologus. Kizartak az epilepsziat, volt koponya ct is ott is rendben volt minden. 3szor voltunk mar emiatt korhazban de semmit nem mondanak. A vizsgalatokat is mi szülők harcoltuk ki.
2020. júl. 27. 14:31
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen csak tapasztalatokra vagyok kivancsi! Hasfajos, de en nem feltétlen kotném ahhoz. Van amikor 10 napig nincs aztan 3 napig folyamatosan.
2020. júl. 27. 14:35
 13/22 anonim ***** válasza:
Keress rá a youtubeon, hogy infant spasm, olyan?
2020. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem olyan. Nem sír, csak elvorosodik es nyog
2020. júl. 27. 14:51
 15/22 anonim ***** válasza:
Nyög? Akkor az nem epilepszia.
2020. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Most latta a videot a neurologus. Nem tud ra mit mondani. Ez orvostudomány :)

Viszont beallit egy gyogyszert neki es meglatjuk mi lesz

2020. júl. 27. 16:00
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
De mi a jó eget ír fel, ha halvány segéd fogalma nincs róla, mi a baj? Ez most csak nekem fura? 🤔
2020. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is.
2020. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

“ Most latta a videot a neurologus. Nem tud ra mit mondani. Ez orvostudomány :)” kérdező, mit gondolsz, ha a gyerek minden lelete negatív, beszélni meg nem tud, akkor honnan a fæszból találja ki a doki mi baja van? A tüneteket ezek szerint kezelik.



“ De mi a jó eget ír fel, ha halvány segéd fogalma nincs róla, mi a baj”

Görcsoldót, roham ellen gyógyszereket pl.

2020. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Jó hat nem vagyok orvos, de nekem ez ilyen nesze semmi fogd meg jól. Babákat elég ritkán gyógyszereznek, ha meg igen akkor lenne a minimum hogy pontosan tájékoztat, mit ír fel, miért és mit várunk tőle.

Rajtam is kísérleteztek már dokik gyógyszerekkel de elmondtak mire gyanakodnak és a gyógyszert mit hivatott kideríteni. Pl hogy hat e. Ha hat akkor ez, ha nem akkor valószínű a b opció lesz igaz. Ilyesmikre gondolok.

2020. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!