Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hétben lévő kismama...

33. hétben lévő kismama vagyok és ma orgazmus után fájt az egész méhem, alig tudtam mozogni, a babóm szinte megmerevedett és kidugta a kis testét, mindez vagy 20 percig tartott, még nem volt így, hogy fájt volna utána, inkább szüneteltessem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Mi is pont annyi idősek vagyunk mint ti és nekem is volt mostanában ilyen problémám...mi megbeszéltük a párommal, hogy nincs úgy értelme együttlennünk, ha fáj utána valamim,ezért inkább kihagyjuk ezt az időszakot:(

Boldog babavárást!

2009. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 20 hetes vagyok és nem szexelünk, előzmények miatt. Elég sokat keményedik a hasam, viszonylag rövid időkre, de nekem is olyan rossz érzés akkor, amikor kemény. Szedsz egyébként magnéziumot? Vagy nincsenek egyébként keményedéseid. Ezt a pár hetet kibírjátok, ha mi a 40-et ki fogjuk bírni. De az orvosnak, vagy a védőnőnek megemlíthetnéd.
2009. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rengeteg Mg-t szedek, 6-ot naponta, de mar vagy a 17. hettol allandoak a kemenyedesek, de ez mas fajta, ez faj.
2009. szept. 26. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az orgazmus közben oxitocin termelődik, ami a méhösszehúzódást okozza.

A szülést is ezzel indítják, infúzióban.

Túlhordás esetén szokták a dokik ajánlani a szexuális életet, hogy a szülés meginduljon.

Szerintem figyelj nagyon most magadra, nehogy koraszülés legyen a vége.

A szexet hanyagoljátok, bármilyen nehéz is betartani, a baba fontosabb most.

Mindenesetre az orvosnak említsd meg, ha mész legközelebb, de panasz esetén ne várd meg az időpontot, keresd fel soron kívül.

Méhösszehúzódás alatt, pláne, ha lyen hosszú, a baba oxigénhiányos állapotba kerülhet, ezért is kell a szülés alatt lehetőleg lazítani, célzottan lélegezni.

Vigyázz magatokra, és írj, mit mondott a doki.

Üdv.

2009. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En ezt a dokinak nem merem megemliteni, es nem is fogom. Ilyenrol nem tudnek vele beszelni.
2009. szept. 27. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!