Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek babájának 7 hónaposan még nincs egy foga sem?

Figyelt kérdés
Különöseben nem aggódom, majd kijön, tudom, de olvasom,hogy 8 hónaposan már 5 fog, stb. Hát nekünk még egy sincs. De már hónapok óta rágicsál, nyálazik. Kíváncsi vagyok az átlagra.
2010. aug. 3. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak sem volt még foga 7 hónaposan, egy hónapot várni kellett még az elsőre...
2010. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak sem volt foga 7 hónaposan.10 hónapos volt,mikor először a felső kettő jött kis,és most 13 hónaposan jött ki alul egyszerre 3.
2010. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiamnak 9 hósan jött ki az első, lányomnak 8 hósan. Lányom most 10 hós és 6 foga van.

2010. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7 és fél hónapos a fiam, neki sincs még egyetlen foga sem, és nem is látom hogy be lenne neki dagadva az inye. Ő is nyáladzik 3 hónapos kora óta, meg mindent a szájába vesz, rág, de fog még sehol:D
2010. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányomnak 10,5 hónaposan jött ki az alsó kettő egyszerre. Most 15 hónaposan 7 foga van.
2010. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A nagylányom elmúlt 11 hónapos, amikor kibújt az első fogacskája. Egy évesen csak ez az egy db volt neki, az sem nőtt még ki teljesen. 2,5 éves korára (kb.) kibújt mind a 20 tejfoga, és most kezdett fogatváltani 7,5 évesen.
2010. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

10 hónapos kora körül jött ki egy foga, kb 2 hétre rá jött ki a másik alsó.

Most 14 hónapos, megvan az alsó kettő, fölül egy nyuszi fog, és kettő jön még egyszerre.

2010. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7 és fél hónapos volt mikor kijött az elő foga
2010. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A barátnőm kislányának 13 hónaposan bújt ki az első fogacskája. Már orvosnál is járt vele, az meg jót nevetett, hogy anyuka látott már maga fog nélküli óvodást. Hát igen, így vicces, de mikor az embernek a saját gyerekéről van szó...

2.5 éves korára kibújt mind a 20 foga. Volt olyan hét, hogy 4 foga jött ki. Na azzal megszenvedtek.

Az én kisfiamnak 5.5 hónaposan jött ki az első foga, két hét múlva a 2. na, két hétig nekünk se kellett sokat aludni.

2010. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hónapos volt, amikor a két alsó kijött. Most 10 hónapos múlt, a felsők jönnek, az egyik már kezdi áttörni az ínyét.
2010. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!