Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, akik mostanában...

Kismamák, akik mostanában szültok! Ti mikor engeditek majd a látogatókat jonni a hazaerkezesetek utan, így hogy megint beszélik ezt a vírushelyzetet? Mennyire lesztek óvatosak?

Figyelt kérdés
Nyilván nem akarok atesni a ló túloldalára sem, de szeretnék ésszerű maradni.
2020. júl. 28. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Hathetes kora után volt egy-két látogató, de semmi tömeg. Amúgy sem visszük túlzásba, social distancing van.
2020. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyből. Én nem vagyok parás, a 6 hetet sem értettem soha. Nem 8 fogásos ebédre jön egyszerre 50 rokon, de 1-2 órát miért ne jöhetnének szépen sorban, akik kíváncsiak?
2020. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Van egy 2,5 éves lányom, amíg az apja itthon tud velünk maradni (1 hét), addig nem jön senki, de utána muszáj vagyunk visszatérni a régi kerékvágásba, mert a nagy lánynak nem mondhatom azt, hogy akkor 6 hétig bezárkózunk a lakásba. Ez max az első gyerekes anyukáknál működik. És nyílván, ha a játszótérre ki merem vinni a gyereket, az egészséges rokonokat sem fogom eltiltani tőlük.


39 hkm.

2020. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Én most fogok szülni két-három hét múlva, első gyerek. Nem tudom milyen állapotban leszek, de nem hiszem hogy nagy cirkuszt csapok az egész körül, mivel augusztus végén jönnek szétverni a fél lakást, tehát pár napig eleve nappalra anyukámékhoz költözünk. Akkor meg ugye tök mindegy, úgyis felfordulás lesz. Nem számítok amúgy sem nagy vendégseregre, aki meg jönne, azt szívesen látom, ha összeszedem magamat.


A vírustól meg nem félek, sokkal jobban aggaszt, hogy a kórházban töltött napok alatt nyaljuk be, tekintve hogy ebben az országban ez kb. egy intézményi fertőzéssé avanzsált.

2020. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Felujitas kellos kozepen nem mondhatom a munkasoknak h akkor 6het stop 🤣

Igy is csuszott minden hat meg ha nem dolgozhatnak 6 hetig...

Oktober lesz mire vegeznek.


Amugy meg mi a fene az a szocial disize? Meg minek? Meg miert ne nezhetne be a nagyi 1-2 orara? Vagy a keresztanyu?

2020. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
6 het minimum. Ha jon a masodik hullam, akkor majd akkor, amikor biztonsagos lesz. Mindenki megertheti.
2020. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azonnal, úgy ahogy az elsőnél is. Egyrészt van egy iskolàs fiam, gondolom evidens, hogy az iskolából nem fogom kivenni (örülünk, ha vègre mehet újra), màsrèszt az emelet beèpítèse zajlik, azt sem fogom hetekre-hónapokra leàllítani, harmadrészt a fèrjem is dolgozik (az ő pozíciójában nem lehet állandóan home officeban), így semmi èrtelme nem lenne kizàrni a szűk csalàdot.
2020. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Elfelejtettem írni, hogy szeptember legelejère vagyok kiírva.
2020. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha hazamegyünk, a szűk család akkor jön, amikor akar. Szüleink, tesóink. Egy barátnőm fog még eljönni majd valamikor, valószínűleg ha letelt a 6 hét. Más rokon egyelőre nem is tervez minket látogatni, majd kapnak képeket, beszélünk telefonon. Elég messze lakunk mindannyian egymástól. Októberben fog születni.
2020. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
5: nem kell erőltetni az angolt, ha hülye vagy hozzá.
2020. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!