Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél a baba 3 hós kora után...

Akinél a baba 3 hós kora után rosszevő lett és a súllya kicsit lemaradt, azoknál, mikor elkezdett enni a gyerkőc,elindult a súllya jobban?

Figyelt kérdés

10 hónapos kislányom 7630 g , ( születési súly: 3700 g, ezt konkrétan 9 hónaposan sikerült duplázni, )73 cm. Igazából nem néz ki túl kicsinek,bár voltak akik fél de mindig alul hízta amit kellett volna, mert keveset evett, egy időben szondánk is volt.

Eddig ideig óráig működött bármilyen súlybehozási orvosi tipp, speciális tápszer...

Amúgy ha eszik akkor , hízik. Azokban a hónapokban mikor közelítette a szükséges mennyiségeket, akkor jól hízott.

A hozzátáplálást sem fogadta jól, a mai napig van hogy egy nap csak tápszert eszik szinte.

9 hónapos korig csak anyatejet fogadott el szinte.

Orvosi vizsgálatokon túl vagyunk, kórházban is voltunk, vérképe rendben van. Tejallergiája van, de arra figyeltem mindig is, hogy nehogy olyat kapjon, amiben van, csak terhelés alatt kapott tejeset.



#alacsony súly #hízás baba
2020. júl. 29. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a rossz evő, rossz evő maradt.
2020. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is rossz evő,ő most fogyott is. Tegnap voltunk vérvételen,holnap lesz eredmény. 2 hete nyaralni voltunk és azóta el kezdett enni. 2 hét alatt hízott több,mint fél kg-ot. Nekünk sem vált be semmi,ő 3 hónap alatt hízott összesen 440grammot. Én remélem,hogy mostmár így marad,de félek megint leáll az evéssel
2020. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig rossz evő. :( 20 hónapos és nincs még 10 kg a lányom. Csupa csont és bőr.

Épp csak annyit eszik, hogy legyen ereje futkározni.

Augusztusban megyünk gasztroenterológiára.

2020. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ezek nem jó kilátások.

De számomra érthetetlen, nálunk jó evő mindenki és főztem ettem én is, vele együtt.

A nagy tesó sem volt überétvágyú, de ő hagyta magát megetetni, és bölcsi előtt átfordult, most 3 évesen meg jön, hogy fáj a hasa, ha éhes.

2020. júl. 30. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!