Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez ekcéma lehet?

Ez ekcéma lehet?

Figyelt kérdés

Kislányomnál kb. 2 hónapja kezdődött, ő most 9 hónapos. Vörös foltok jelentek meg a nyakán és a hátán. Gyerekorvos azt mondta, hogy ekcéma jellegű lehet, és írt fel burowos kenőcsöt. Az sajnos nem vált be. Utána jött a csukamájolajas kenőcs, ami úgy tűnt, hogy beválik, de nem tűntette el teljesen. Ekkor próbálkoztam a Dermedic baby-vel, de az egyáltalán nem hatott, majd ezután jött a szteroidos kenőcs, mert szegénykém már vakarta is a nyakát. Azzal szépen eltűnt, na de a nyakán most megint előjött. A kép nem adja vissza, de nagyon vörös neki. Mosóport, öblítőt ugyanolyat használunk a kezdetektől. Hozzátáplálunk már, illetve Sinlacot eszik még. Akinek volt ilyen a babájának, mitől volt? Szárazak a foltok egyébként, és viszketnek is neki.


[link]


2020. júl. 29. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el bőrgyógyászhoz mi nem vagyunk orvosok. Ne vegyél össze minden szirt amit itt idegenek benyögnek.
2020. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bőrgyógyászhiz vidd el minél hamarabb.

Mivel az össze-vissza használt kencék keresztreakciót id kiválthatnak, s még rosszabb lesz.

2020. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az, a lányomnak is van, és nekem is volt, de nagyon nem így nézett ki. Szerintem inkább valami allergiás reakció lehet, de vidd el bőrgyógyászhoz, mert így nem fogunk tudni semmit sem mondani rá érdemben.
2020. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ekcémás vagyok és nem így néz ki. Az ekcéma a hajlatokban jön ki főleg és nem ilyen sima, hanem sebes, pörkös. Talán allergia lehet. Vidd el börgyogyászhoz!
2020. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, viszem, illetve konzultálok gyerekorvosunkkal is csak szabin van. Csak kíváncsi voltam, hogy ti mit mondtok rá.
2020. júl. 29. 14:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek!
2020. júl. 29. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is allergiának látom, az ekcéma nem ilyen. Kend be Fenistil krémmel, vagy adj neki fenistil cseppet, mi azt kaptunk allergiára.
2020. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmelweisnek van egy applikacioja. Töltsd le, küldd el nekik. Direkt bőrgyógyászok. MedInnoScan.
2020. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!