Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent ez,nagyon meg...

Mit jelent ez,nagyon meg vagyok ilyedve?

Figyelt kérdés
Ma voltam 20hetes uh vizsgálaton,ahol elvileg minden rendben viszont az orvos szólt,hogy ez van,de feküdjek a bal oldalon. Ez az amit nem értek: jobboldali uterinában diastoles notch látható,bal oldali uterina normális. Semmilyen fejlődési rendellenséget nem észleltek,de akkor ez mi?
2020. júl. 30. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Bár nem voltam még terhes, és latinul se értek, de így laikusként azt gondolom, hogy ha nagy baj lenne, akkor biztos, hogy mondta volna a dokid, nyugi!
2020. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ez elvileg a méh vérkeringésének valami “problémája”, ha jól tudom. De imádom a p.fej dokikat akik ilyeneket rahanynak egy leletre, de a pácienssel b.nak közölni, mi a fene ez.

Amúgy ha nem irt fel gyógyszert, nem rendelt vissza stb stb akkor semmi különös. Gondolom majd figyelemmel kísérik.

2020. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Megilyedveee?

Kicsit maradtál volna még az iskolapadban...

2020. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem kaptam gyógyszert rá,vissza sem kell mennem emiatt. Kedves utolsó,hidd el ültem eleget az iskolapadban. Úgy gondolom bárkivel előfordul,hogy néha hibásan ír le egy adott szót,vagy veled soha nem fordult még elő hasonló?🤓
2020. júl. 31. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, velem nem fordult elő. 7 éves koromtól helyesen írok.
2020. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!