Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kacagtatjátok meg öt...

Mivel kacagtatjátok meg öt hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Tegnap sikerült először, elkezdtem csuklani, láttam, hogy tetszik neki, így elkezdtem direkt, úgy hogy a kezemben volt, hát hatalmasakat kacagott. Mivel lehet még?
2020. júl. 31. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gyerekfüggő, kinek mi tetszik. nekem is 5 hós, ritkán kacag, de ha pl. ásítok, azon nagyon nagyokat mosolyog :)
2020. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezekkel szoktam:

-belefújok a pocakjába, oldalába, talpába és huhogó hangot adok hozzá

-"brrr" hangot mondva rázom a fejemet grimaszolva

- elbújok a textilpelus mögé/kiságy mögé és hirtelen felbukkanok "HU" kiáltással

:D

2020. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt,mint a kettes,csak az utolsót maganak csinalja felig. Magára húzza a pelust,en szedem le es kacag 😊
2020. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú, nekem 3 hónaposan kezdte azt az igazi baba kacajt, már nem is tudom min nevetett. Azóta töretlenül, mély babahangon kacag folyamatosan :D az eltúlzó dolgokon nagyon. Mindegy mit mondok, a lényeg a hogyan, eltavolodok és közelítve, gyorsítva, hangosabban mondom a szavakat. A csikis helyeken puszilgatás, ha bujkálok előle, vagy mikor lépeget el tőlem, el akarom kapni.. Ha az apja énekel neki, ha magasba emeljük, ha a cica megcsiklandozza vagy sikerül elkapnia, ha én nevetek, rengeteg mindenen.. Egész nap vigyori :D 7 hónapos most, de nagyjából ezek voltak 5 hónaposan is, de mindig másra kattan rá. Szerintem a kulcs az őszinte jó érzésben van, az erőltetett meg akarom nevettetni dolog nem működik.
2020. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!