Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi hány pellusnál mondhatjuk...

Napi hány pellusnál mondhatjuk hogy hasmenése van a gyereknek?

Figyelt kérdés
Másféléves, tegnap 4x fordult elő hogy nagyon hig volt a széklete
2020. júl. 31. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogzik? Nálunk akkor van ilyen ha több foga jön egyszerre
2020. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy mértem, hogy ha egy napig folyt, akkor az hasmenés.

Ha világos színű és folyik, az mutat gondot, hiszen nem töltött elég időt a bélrendszerben.

Hasmenés esetén én normaflore-ral szoktam próbálkozni, a gyerekorvos mindig ezt javasolta, plusz ORS italt a só pótlásra, de azt a fiam életében egyszer sem itta meg, hiába volt almaleves vagy valami.. Ha nem valami komoly, akkor kb 2 nap és rendeződik ezekkel.

2020. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és ha fog miatt van ez, akkor kb nincs mit tenni csak itatni a folyadék veszteség miatt. :(
2020. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt mondta az 5 pelenkára a gyerekorvos, hogy ez még belefér fogzás esetén.Ha viszont nagyon vizes a széklete,rozsda színű,levert,lázas,nehezen ébreszthető akkor kell neki az orvos.
2020. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nem lázas, jókedvü, de mostanában kevesebbet eszik mindenből
2020. júl. 31. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fog lesz az. Tipikus tünet az étvágytalanság és a sűrűbb kaka
2020. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!