Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mondhatjuk egy...

Mikortól mondhatjuk egy babára, hogy tud egyedül ülni? Etetőszék vásárlás miatt kérdezem.

Figyelt kérdés
Kisfiam felállásból, vagy térdelésből néha fenékre huppan, és akkor megül. A babakocsiban is ülésbe húzza magát, de nem ül napi szinten számottevő időt. Milyen etetőszéket vegyek? Dönthetőt vagy lehet már fixet is? 10 hónapos

2013. febr. 27. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk dönthető, de nem marad meg benne döntött állapotban, hanem húzza fel magát, így én nem döntöm neki. Ha nyugodt a babád vehetsz dönthetőt is, de ahogy írod a babakocsiban is felhúzza magát ülésbe, szóval szerintem lehet a sima is. Ha most vennék is is azt vennék, mert iszonyat sok helyet elfoglal.
2013. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam még nincs 9 hónapos és nem ül egyedül stabilan. Viszont az etetőszékek nagy része 6 hónapos kortól jó, az övé is ilyen, és bár dönthető a támlája, nem szereti/szerette úgy, ezért teljesen előredöntve használjuk. Kb. 7 hónapos kora óta. Azelőtt a hordozóban etettem, de egy idő után nem volt jó neki abban enni.
2013. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt a fiam amikor megvettük az etetőszéket, de nem dönthető, ha már állásból ülni tud akkor szerintem ültetheted az etetőszékben is. Sőt ha már feláll akkor nem terheled meg a gerincét. Az én fiam 7 hónaposan mászott, felállt, felült egyedül úgyhogy most 8 hónaposan akkor is etetőszékben csücsül ha éppen be kell fejeznem a főzést vagy wc-re kell mennem.
2013. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mondhatni hogy egyedül tud ülni,mikor mászásból teljesen önállóan kiül oldalra,majd középre helyezi a testsúlyát.Kisfiam 7,5 hónapos,1 hete önállóan ül,de még én is a dönthetőset veszem meg neki.A fenékre huppanás nem ülés.
2013. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!