Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babával hogy...

10 hónapos babával hogy utaznátok 1000km-t? Mikor indulnátok este vagy reggel? és miért?

Figyelt kérdés
autoval megyünk,jó tanácsokat is várok,hétvégén megyünk.jobban érdekelne olyan aki már ment ennyit
2010. aug. 3. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi 8 hónapossal utaztunk 900 km-t, este fürdetés után indultunk, (szerencsére könnyen aludt autóban, de azért előtte nagyon aktív napja volt, sokat játszottunk, hempergőztünk, hogy kifáradjon), felébredt, megálltunk, cicizés, aztán tovább. Nem volt semmi gond.

Visszafele is éjjel jöttünk, de akkor már 13 hónapos volt.


Ha tud aludni autóban, akkor ne izgulj, éjjel jó lesz.


3 gyerekes

2010. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Húúúú, ugyanilyen dilemma előtt álltunk/állunk mi is. 10 hónapos a kisfiam, általában hason szeret aludni. A gyerekülésben ugyan aludt már, de max. egy órát csak, a mózesben meg már nem fér el. Mi nem merünk elindulni így nyaralni horvátba, hogy 6-7 órát kellene egyhuzamban aludnia ülve (csakis éjjel indulnánk, mert szerintem nappal sokkal nyűgibb lenne).

Így nekünk maradt a repcsis út sajna, ha akarunk menni nyaralni.

Sajnos nem tudtam segíteni, de mindenesetre mindenképpen éjjel menjetek!

2010. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
sziasztok.képzeljétek el az én fiam végig aludta az utat ami 11órásra sikeredett.2x kelt de visszaaludt.nagyon ügyes volt.mint a kisanygyal.vissza nappal jövünk...na legalább arról is lesz tapasztalatom.
2010. aug. 9. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!