Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek hat...

Van itt olyan, akinek hat hónaposan ült a babája magától?

Figyelt kérdés
Ha igen, előtte hogy alakult a mozgásfejlődése? És hogy, mikor történt a kiülés?
2020. júl. 31. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
3 hónapos kor előtt szépen hasalt, fordult mindkét oldalra, illetve a tengelye körül is :D elkezdett kuszni, popsi fel és csúszott előre, arccal lefelé eleinte :D 5 hónaposan kezdte a "rugózást", rá egy héttel ment négy kéz láb. A négy kez lábon levésből oldalra ült ki először 6 hónaposan. Rá egy héttel kb az ágy szélénél felállt.. Aztán mindenhol is. Most 7 hónapos múlt egy héttel, már mindig mindenhol feláll, maszik felfelé vagy át bárki is, állásából mostmar szépen le tud ülni, egyik kézzel kapaszkodik, másikkal guggol lefelé. Ma kezdte azt el, hogyar kapaszkodó nélkül is felterdel és próbálná fél állni. Gyorsan, de szépen sorban halad, minden értelemben jól fejlődik, kis hús gombóc. Nagyon nagyon aktív baba :)
2020. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

3 hónapos kortól forgott hasrol hátra meg hátról hasra.4 hónaposan kúszott,5 hónapos korában mászott,6 hónaposan kiült egy hétre rá felállt.

A hogyan, mikor kérdésed ha jól értem.Jatszoszőnyegen mászott és egyszer csak letette a hátsóját féloldalasan és abból küzdötte ki magát ülésbe 😂

2020. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó gyorsan fejlődtek a babáitok :) az enyém ma kezdett el kúszni, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle. Egyszer négykézlábba is kinyomta magát. Kézben nagyon szépen tartja magát, ölben folyton ki akar ülni, persze nem engedem annyira
2020. júl. 31. 21:20
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
6 hónaposan ült fel a fiam. Négykézláb állásból oldalra kitette a popóját. Annyira tetszett neki,hogy tud ülni, és ülve játszani, hogy nem is törekedett a kúszásra. 9 hónaposan kezdte el, 2napig kúszott, utána egyből mászott. 10 hónaposan felállt,önállóan járni 15 hónaposan tudott.
2020. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
2 hónaposan forgott mindkét irányba, 5 hónaposan kúszott, 6 hónaposan ült, állt, mászott és kapaszkodva lépegetett. 😊
2020. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Hat itt mindenkinek szuper gyereke van. Nekem 8.honapos es meg csak forog,gurul,tengelye korul forog korbe. Olyan nehez,meg se tudja hason elore mozditani magat. Neha negykezlab kutyazik. Ennyi. Kuszni legkesobb 10 honapos korig kell elkezdeni.
2020. aug. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves hatos, ezt tudja mindenki, ettől függetlenül nem erről szólt a kérdés, és ahogy látom a te babád nem ült hat hónaposan, így nem értem, miért kellett sértődötten ideírni. Ez nem verseny. Vannak mozgékonyabb, vékonyabb babák, meg vannak strammabbak.

Engem csak érdekel, hogy mennyi az esélye, hogy mihamarabb ülni fog a babám, mert szeretnék mondjuk vele kényelmesen medencézni, s eddig mindent nagyon gyorsan csinált. Hosszú, mozgékony baba, aki a 42. héten született. Ezért érdekelt, hogy előtte kinek hogy alakult a mozgásfejlődés.

2020. aug. 1. 08:55
 8/18 anonim ***** válasza:

"Vannak mozgékonyabb, vékonyabb babák, meg vannak strammabbak."


A súlyhoz, vékonysághoz, vastagsághoz aztán semmi köze. ;)

2020. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ezt is fontos volt ideírni.

Várom még a többiek válaszát, akinek 6 hónaposan kiült a babájuk. Köszönöm :)

2020. aug. 1. 09:14
 10/18 anonim ***** válasza:

A hülyeségre reagálni kell ;)

Nem ugyanaz a válaszoló vagyok.

Egyébként eléggé bicskanyitogató, hogy ilyen banális hülyeség miatt sürgetnéd a mozgásfejlődését, amikor 1, a túl gyors mozgásfejlődés ugyanúgy problémás, 2, miért is kell ülnie a medencézéshez?

2020. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!