Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposan Nektek könnyen...

9 hónaposan Nektek könnyen alszik vagy aludt el "magától" a babátok?

Figyelt kérdés

A babánk egyre nehezebben alszik el, kínlódva, állandóan felakar kelni, állni, kijönni stb, sokszor már fejjel megy a kiságy végébe, mert már alig lát a fáradtságtól...

Ez az "attrakció" 20 percig is eltart sokszor.

Nálatok hogy megye ez? Normális, hogy ilyen korban igy alszik el egy baba? Nálatok ez hogy megy/ment??


2012. júl. 22. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ekkor volt a mélypont. Egyedül soha nem aludt el, kezdetben ringattuk, majd cicin aludt el, de 9 hónapos kora körül ez is egy cirkusz volt minden este.

Talán az új mozgásformák tanulása is lehetett a gond, fogalmam sincs.

2012. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ez meddig tartott kb?? Mikor kezdett "lecsendesülni"??
2012. júl. 22. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, olyan 1 éves korában kezdett kicsit jobb lenni, de nálunk mindig is az alvás volt a gyenge pont, így egyáltalán nem biztos, hogy nálatok is ez lesz.
2012. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 8 hónapos múlt, és nálunk most kezdődik ez a tortúra. 4 hónapos kora óta elalszik egyedül, de kb 2 hete 5-ből 4-szer nekem kell elringatni nappal. Az estével hála az égnek nincs gond, ezért tegnap kipróbáltam nappal a besötétítést, és bejött, majd meglátjuk ma mi lesz. Azt vette észre, hogy nagyon be van pörögve, mert nekünk pont 2 hete mászik, és az ölembe is csak nézelődik, és menne minden hova, szóval szinte le kell fogni. Ezért gondoltam a besötétítésre, hogy ingerszegényebb legyen a környezete.
2012. júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám ia 9 hónapos,én berakom az ágyába 9 óra fele és kimegyek a szobából hogy ne lásson így elalszik. Persze nem egyből mert hallom hogy gagyarászik de igy ha nem lát akkor hamarabb elcsendesedik mert tudja hogy nem veszi ki senki az ágyból. Nálnuk igy nincs gond.
2012. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is besötétítek mindig és kimegyek a szobából régóta, de ez sem zavarja. Néha, mint egy "őrült", úgy viselkedik. A férjemmel azt gondoljuk, hogy talán a mászás, a dolgok felfedezése iránti vágy és lelkesülés áll szemben a fáradtságával és ez a 2 eredményezheti ezt az őrületet. Menne, mászna, de közben összerogy, esik, kel..., a foga növekedését sem tudja már ilyenkor jól tolerálni, kvázi tömi a cumit is és közben mireg-morog, gagyarászik, veszekszik. Nna, szóval érdekes a koreográfiája ilyenkor :) Mindegy.. köszönöm a válaszokat. Kíváncsi voltam, hogy másnál, nálatok ez hogy megy vagy ez normális-e ebben a korban.
2012. júl. 23. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyanez van nálunk is, sokszor arra megyek be, hogy túrja a fejével az ágyat, mint egy kis vakond, vagy éppen üldögél félig alva. Elaludni nagyon nehezen alszik el, sajnos -tudom rosszul teszem- de délután hagyom hogy elaludjon cicin, ha látom hogy máshogy nem megy. csak reménykedek benne, ha lezajlik a mozgásfejlődés, akkor lecsitul ez
2012. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!