Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babával miket játszot...

Egy éves babával miket játszotok? Figyelem lekötés?

Figyelt kérdés
Egy éves a kislányom és semmi nem köti le, a játékokat csak dobálja maga körül, mindig olyat fedez fel ami nem neki való, kábelek, asztalterítő, fiókok, cipős szekrény és ehhez hasonlók. hogyan tudnám lekötni a figyelmét, milyen neki való játékok vannak?
2010. aug. 4. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A fiam kapott egy kábelt, ami csak az övé, azzal játszhat. Azóta másik kábelhez nem nyúl.

Az én fiam kizárólag akkor játszik el, ha valahol látótávolságon belül vagyok. Ezért az ő szobájában szoktam olvasni, amíg játszik. Ha megyek főzni, akkor jön velem, kap szívószálat, fakanalat, lábast, és néhány zacskót. Ezzel elvan, amíg főzök. Lényeg, hogy lásson:)

Ha le kell ülnöm a géphez, vagy pakolni, takarítani szeretnék, akkor adok neki is mindent (porrongy, porszívó alkatrész, babaszivacs) és takarít velem. Nagyon szeretnek ilyen korban utánozni, tedd lehetővé, és jól ellesztek:)

2010. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, talán az a gond, hogy sok mindent nem engedek meg neki, nagyon féltem, félek szívószálat vagy fakanalat adni a kezébe nehogy kiszúrja a szemét, vagy ha kábellal játszana nehogy a nyakára tekerje. Persze folyton a szemem rajta, de mégis parás vagyok. A kislányomat pedig most minden érdekli minden ami nem játék, bújik, mászik, pakol.

De megpróbálom megfogadom amit írtál és bevonom őt is napi teendőkbe.

2010. aug. 4. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!