Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihez forduljak, hogy végre...

Kihez forduljak, hogy végre megkapjam a Gyest?

Figyelt kérdés
A MÁK még a mai napig sem bírálta el, hogy kaphatok e Gyest! A lányom 01.30-án született! Tegnap voltam bent ismét érdeklődni, de ebédelt a kollegina és nem tudják a választ nélküle! Ma megint voltam bent, de azt mondják nem találják a papírjaimat! Holnap menjek! Ez már lassan 4 hónapja megy!! KAPOK ÉN MÉG VALAMIT??
2011. jún. 7. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj be, és kérd, hogy beszélhess egy osztályvezetővel.

Közöld vele, hogy mivel az ügyintézés ideje 30 nap, így a fennmaradó időszakra kéred az összeg késedelmi kamatát is (jegybanki alapkamat kétszeresének 365-öd része naponta).


Mondd meg, hogy amennyiben 15-ig nincs a számládon az elmaradt összeg kamatostól, úgy jogi útra tereled a dolgot.


Muszáj erélyesen fellépni, mert a hivatalok elvesznek időnként a bürokráciában, és meggyőződésük, hogy bármit megtehetnek, mert úgyis megússzák (ez valóban így is történik amúgy a legtöbb esetben).

Állj a sarkadra, mert a MÁK-nak nem fáj, hogy neked nincs pénzed január óta.

2011. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2011. jún. 7. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Én márciusban voltam így. Bemásolok egy korábbi kérdést, a második válaszoló vagyok ott. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


A telefon után 3 napon belül a számlámon volt a pénz.

2011. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A telefon szám jó volt és pénteken utalnak!! KÖSZÖNÖM! :)
2011. jún. 8. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok


Szívesen :-D


Tudom milyen idegesítő, ha az ember nem kapja meg a pénzét, főleg kisgyerek mellett.

2011. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!