Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt olvastam az előbb pár...

Itt olvastam az előbb pár kérdéssel lejjebb, hogy ha nem forog 6 hónaposan a baba akkor érdemes elvinni Dévényi-vizsgálatra? Az miből áll?

Figyelt kérdés
Mert az én lányom már 6 hónapos és 1 hetes és még csak hasról hátra fordul, de visszafele, nem akar, néha sír is amikor már megunta a dolgot, olyankor visszaszoktam fordítani. Vagy ezzel csinálok nagyobb gondot, mert ha hagynám rájönne, hogy kell, vagy tényleg van valami baja???
2008. nov. 26. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,én írtam a kérdést,nézd meg egy kicsit lejjebb,milyen válaszok érkeztek.Én megnyugodtam.Szerintem vidd el Te is állapotfelmérésre,veszíteni Te sem veszítesz vele.
2008. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 6 hónapos a babám, és csak hátról fordul hasra. Nagyon ritkán fordul hasról hátra. De a nagyfiam ugyanezt csinálta, mikor ugyanennyi idős volt. Sőt nála kimaradt teljesen a kúszás,mászás. Ő most 6 éves, és se beszédhibája, se tanulási nehézségei nincsenek. Szerintem hagyd nyugodtan a babádat, ha utál hason lenni, nyugodtan fordítsd vissza. Majd rájön arra, mit is szeretne csinálni. Minden baba másképpen fejlődik. Jó babázást, szia
2008. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.A vizsgálat ingyenes és állítólag átmasszírozzák a babát alaposan.Itt Egerben a további kezelés 3500 ft/alkalom.Ennyit tudok.
2008. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már nem az előző,hanem az első voltam:))))
2008. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, akkor csak átmasszírozzák. Hason imád lenni, csak akkor sír, ha huzamosabb ideig van a hátán.

Járunk babaúszásra, majd megkérdezem még ott az oktatót, kell-e valamiért aggódnom!

Boldog babázást nektek is!

2008. nov. 27. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!