Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam rá a cumira?

Hogyan szoktassam rá a cumira?

Figyelt kérdés
Sajnos a 2 hetes babám csak cicin hajlandó aludni, így van hogy fél órát alszik csak és újra a cicit követeli. Szeretném rászoktatni, hogy evés után ha valami miatt felkel, akkor elég legyen csak a cumi az újraelalváshoz. Próbáltuk neki a cumit(Mum-os)de nem fogadja el, se a cumisüveget(Avent-os). Adnátok tippeket, hogyan szoktassam rá, vagy próbáljak meg másik fajtát azt hátha elfogadja?
2010. aug. 4. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a cicit követeli, nem kell mindig sírásnál rátenni.
2010. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk az elején,majd sajnos hamar tápszeres lett,és van,h még most is azon alszik el.Ő is szörnyen sírós volt.Éjjel-nappal,pedig nem volt éhes,csak egyszerűen ordított..majd hasfájós lett és még jobban sírt szegény.3 hósan elmúlt neki.Nem adtam neki egyszer sem cumit,inkább vigasztalgattuk.9 hónapos lesz és ritkán sidogál,amikor tényleg fáj neki valami (fogzik stb.)Ha nem muszáj,ne adj neki egyáltalán.
2010. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Hanyatt vagy hason alszik?Tudom,hanyatt kéne,de mi 5 hetes kora körül próbáltuk ki,hogy mi lenne,ha hason aludna..BEJÖTT!!6Hetes kora óta átalussza az éjszakát.
2010. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem akarja elfogadni a cumit, ne erőltesd! A kisfiamnak se kellett, elvoltunk nélküle.

Szinte látom magam előtt kb. 2-3év múlva a következő kérdésedet: Hogyan szoktassam le a cumiról?

2010. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!