Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hós babánk 3-szor...

6 és fél hós babánk 3-szor ébred éjszaka enni. Kevés neki az anyatej?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 hete még végigaludta az éjszakát, azután pedig 3 óránként kezdett ébredni. Először nem szoptattam meg, csak visszaaltattam, de 10 perc múlva sírt. Nagyon sok mozgásfejlődésen ment át, a doki azt mondta, hogy egy próbát megér, hogy estére adjak neki Sinlacot, mert kevés lehet neki a tej. Ódzkodom tőle, de egy próbát tényleg megér. Szerintetek, ha uzsonnára adom, az is elég? Este szoptatáshoz ragaszkodom. fél 8 körül eszik a fürdés után, utána szunyál. 4-5 körül szoktam neki adni valami gyümölcsféleséget. vagy a sinlacot próbáljam meg fél 7 körül? Aki anyatejes babának adott ilyet, hogy adta?

Ezt húsételekhez is lehet keverni, ha nem este, hanem délben adom neki?

Kérlek segítsetek, holnap kipróbálom, de még azt sem tudom, hogy kanállal, vagy cumisüvegből adjam (nincs cumizavara, szokott kapni anyatejet is cumisüvegből, ha nem vagyok otthon)

Köszi a segítséget, és főleg azt, ha nem kioktatást kapok:)


2010. aug. 4. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Még egy tanács, ha megfontolod: figyeld a kicsit, nem lesz-e hasfájása a teától. Mi legalábbis úgy jártunk, hogy több fajtát is kipróbáltunk, de estére csak a víz vált be. Az nem tekeri a hasát. De lehet, hogy ez is gyerek függő.

Remélem, mihamarabb nyugodabb éjszakáitok lesznek!

2010. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, s a fogzás miatt fáj az ínye és nagyon nyűgös, nekünk bevált a Dologél, ami gyógynövény alapú és annyiszor dörzsölöd be vele az ínyét, amennyiszer fáj neki és engedi (a Dentinox is jó, de azzal csak max. 3szor kenheted naponta).
2010. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

És még mindig én, ne haragudj!

Csak most számoltam, hogy akkor valószínűleg Nálatok is van összefüggés a hozzátáplálás és a nyugtalan éjszakák között. Hisz ha most 6,5 hós és 3-4 hete még átaludta az éjszakát, akkor elképzelhető, hogy sok az emésztésre váró táplálék a pocijában.Nem?

Nálunk is ez volt a helyzet és szerintem van valami a dologban.

Bocsi a okszori kommentért:-(

2010. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok megfontolandó tanácsot:) Sajnos nem tud elég dolog az ember eszébe jutni, amikor azon agyal, vajon mit próbálhatna még ki a cél érdekében, mi lehet a probléma:))

A múlt éjszaka megint csak egyszer ébredt, pedig tegnap délben spenótos kajcsit kapott, amit eddig nem. Nem volt vele gond éjszaka sem, meg ma sem...

De lehet összefüggés a hozzátáplálás megkezdése és a nyűgös éjszakák között, mert kb. akkor kezdődött az egész:(

2010. aug. 24. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!