Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek vállalható név a...

Szerintetek vállalható név a Jordán egy másik, "átlagosabb" név mellé?

Figyelt kérdés

A párom nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy a leendő kisfiúnknak legyen ez is a neve, az Olivér mellett. Így lenne a fiúnk V. Jordán Olivér


Én az Olivért használnám majd mindenképpen, mert az nekem "közelibb " ,kevésbé idegen.


A vezetéknévvel egyébkent mind a két név jól hangzik, ezzel nem volna gond.


Mi a véleményetek a Jordán névről? Titeket nem zavarna, hogy vezetéknévnek is használják? Mondjuk igaz, ennyi erővel a Balázs, Bálint, más keresztnevek is szoktak vezetéknevek lenni

...



2020. aug. 15. 12:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%

És akkor mi van, ha valaki arab? Sokat köszönhet nekik pl. az orvostudomány, matematika. Nem minden muszlim hülye, ahogy nem minden keresztény normális.


Egyébként nekem a nagyon Jordán tetszik, az Olivérnél jobban. Nekünk is ritka bibliai neve van a fiúknak.

2020. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
11, teljesen jól látod, szívemből szóltál:)
2020. aug. 15. 13:53
 13/28 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem nem tetszik se a Jordán, se az Amira és akkor mi van, lehet neked meg az én lányom neve nem tetszik.
2020. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon tetszik, különleges, teljes, ritka, vállalható név, én adnám:)
2020. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
26%

11


Egy szóval sem írtam, hogy minden muszlim hülye.

Te viszont az vagy a kérdezővel együtt.

2020. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

15 na ezt most fejezd be és állíts magadon! Feltettem egy kérdést, mire te elkezdesz rasszista stílben "arabozni", majd felháborodsz azon, hogy nem értek egyet veled, és imádom az arab eredetű Amira nevet, a Jordán inkább férjem kedvence, nagyon ezt szeretné... s a 11-esnek tökéletesen igaza van abban, hogy mi a francot számítana az, hogyha valaki arab?!


Te mire fel hülyézel le bárkit? A Stílusod elég beszédes, ki is a hülye...

2020. aug. 15. 17:51
 17/28 anonim ***** válasza:
83%
Csakhogy egyértelműen tisztázzuk: semmi bajom a muszlimokkal. Az idiótákat viszont megvetem.
2020. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen kívülállóként és nem rasszistaként azt mondom, hogy semmi rasszizmus nem volt abban a hozzászolásban, akár egy arab is írhatja, hogy, egy névről az arabok jutnak eszébe.
2020. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

18 nem unod még? Nem arabozunk, nem zsi**ózunk, nem ci**ozunk! Ilyen egyszerű, a kérdésem az volt, vállalható-e a név, nem túl idegen-e egy átlagos név mellett, nem pedig az, mi jut róla eszedbe, az senkit nem érdekel.


Az idiotázós, libázós válaszaidat jelentettem! Beszélj a saját családoddal ennyire primitív stílusban, ne egy vadidegen kismamával! ;)

2020. aug. 15. 19:44
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
A hozzászólást nem én írtam, ez csak egy vélemény volt, hátha elgondolkozol.
2020. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!