Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol adtatok a gyerekre...

Mikortol adtatok a gyerekre body helyett rendes polot, felsot?

Figyelt kérdés
Az oszi ruhainal nem tudom h bodyt vegyek neki v mar inkabb polot. 13 honapos de meg nem indult el onalloan egyelore maszva kozlekedik tehat most egyertelmu h bodyt adok ra de sztem osszel mar jarni fog. Akkor mar polo v meg mindig body inkabb?
2020. aug. 17. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Body még néha jól jön, de én akkor főleg pólókat már, ami kicsit hosszabb, betűrhető fazon. Mondjuk volt 3 bodyja, a többi póló.
2020. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha jönnek a hidegek, én alá mindenképpen adnék még bodyt, akkor is, ha már jár, könnyen kicsúszik a póló a nadrágból. De ha már elkezd járni, simán adhatsz rá pólót gatyóval :)
2020. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ekkor még bodyt használtam főleg. Volt póló is, de az nem tartja a helyén a pelust és ahogy ülve játszott úgy állandóan kint volt a dereka
2020. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányom júniusban volt 2. Idén nyártól (májustól) adtam rá pólót.
2020. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2, 2.5 éves kortól kaptak pólót. Bodynál praktikusabb egy ruha sincs ilyen kicsi korban.
2020. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Olyan 1,5 evesen. Amikor a szobatisztaságot tanultuk.
2020. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Már nyár elején, sőt tavasszal jobb időben adtam rá pólót, 13-14 hónaposan. Mivel egy örökmozgó, pelenkázás szempontjából könnyebb volt. De ha majd jön a hűvös, vissza kerül a body.
2020. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szobatisztaságig praktikusabbnak tartom a body-t.

Igazság szerint utána is szívesebben adtam volna rá, mert hideg időben aranyat ér, hogy hajlongás, csúszdára mászás... aktív mozgás közben sincs kint a dereka, nem csúszik ki a nadrágból. Ezt a hosszabb póló se oldotta meg tökéletesen.

Egyébként önálló járástól volt pólója is, de csak meleg időben. Ősszel, télen body-t kapott egészen amíg volt rá méret. Ez hamarabb jött el nála mint a szobatisztaság. 98/104-es méretet már alig találtam. Ami volt, nem volt fazon. Ez volt 2,5 évesen.

Most a tesójával is ezt követem. Nem veszek őszre pólót, csak body-t. Most lesz 1,5 és 92-es méret

2020. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Derjaderja ***** válasza:
100%

Amíg mászik, mindenképp a body védi legjobban a derekát. Nyáron én 1,5 évesre adtam csak pólót, de body + nadrág sokkal praktikusabb.

Ősszel ujjatlan bodyra adnám a pólót.

2020. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikortól már nem kúszott-mászott, hanem stabilan járt, olyan kb. 2 éves korától. Addig zavarta a mozgásban.
2020. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!