Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby control légzésfigyelőt a...

Baby control légzésfigyelőt a leengedett ágyba? Meg alapból a leengedett ágy és az alacsony anyuka története?

Figyelt kérdés

Kislányom kezd négykézlábra állni, már le akarom engedni az ágyat, a legalsó szintre. Vagyis akarja a fene, mert így nem tudom majd letenni őt. Úgy szokott aludni, hogy elálmosítom a karomban, mikor már majdnem alszik, beteszem az ágyba és befordul oldalára. Éjjel a szoptatás közben elalszik, tök óvatosan lehet visszatenni. Ha a leengedett ágy lesz, kb én is beesem majd mellé...vagy úgy rakom le, hogy a hóna alatt fogom, tök jól fel fog élénkülni.

A másik, a figyelő. Most ágyrács védő van, ami mögött megy a zsinór, kívül, nem éri el. Ha leteszem az ágy lapot, a figyelő kezelő egységét meg ott hagyom fent ahová csatolni lehet, a zsinór látható (és piszkálható) lesz.

Vagy leteszem teljesen a földre a kezelőt, de akkor meg a földön mászkálva fogja piszkálni.


Valaki?


2020. aug. 17. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is ezek voltak a félelmeim :)

Amikor leengedtük az ágyat, kb. majdnem beleestem én is, 1-1 lefektetéskor, 160 cm vagyok. Nálunk szerencsére végigalussza nagyrészt az éjszakát, így kevésszer kellett éjszaka ki-be rakni. Kb. 1 éves kora óta egyedül alszik el, így este csak beteszem állva elhelyezkedik, és alszik is. Eljön majd ennek is az ideje :)

A figyelőt én alulra is raktam, az alsó "lécre" amikor piszkálta. Plussz egy zsebes tároló is van ott, amibe beleraktam, és a vezetéket sem látta tőle.

2020. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A zsinort és az egységet el lehet dugni, ez azért nem kíván nagy kreativitást. Csak két állásos az agy? Mert van amelyiket lehet picit lejjebb tenni, de nem kell teljesen. Amúgy egy ügyes apuka barmelyik agynal meg tudja csinálni, hogy pont annyira legyen le engedve, hogy te még kényelmesen betehesd. De ha apuka nem tudja egy asztalos biztosan.
2020. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi is letettük, a matrac alatt vezettük el a zsinórt, a kezelő is lenn van így.


De a figyelőt, 3-4 éves koráig szeretnénk használni, különböző okok miatt.


Az elején, érdekelte néha pittyegtette, de hamar elunta, így már nem érdekli, amikor kinn van a kiságyból.


Viszont, amikor felébred, onnan tudom, hogy felvan, hogy ő kapcsolja ki a légzésfigyelőt, kinyúl a rácson, és a dupla, vagy többedik pittyre, már benn is vagyok.

Szerintem azt hiszi, a figyelő engedi ki 😅.


Most tervezünk neki leesésgátlós ágyat csinálni, (asztalos a férjem), abba is vissza fog még kerülni.


A letevéssel nálunk nem volt, gond mivel, a magasságomhoz lett tervezve a kiságy, hogy, ha legalulra is kell letenni a gyerkőcöt, kébyelmesen be tufjak hajolni.

2020. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem ügyes és nem asztalos. Marad az alsó szint...
2020. aug. 17. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen óriási ágyatok van? 155 centi vagyok, de sose okozott gondot se ki- se betenni a gyereket fekvő helyzetbe a teljesen leengedett ágyba (legegyszerűbb kikás ágy).


A baby control igen, nagyon izgalmas a gyereknek, mindenhol megtalálta. Amikor bent volt az ágyban, az ágy alatt volt. Amikor ágyon kívül, akkor betettük az ágyba és eltorlaszoltam a vezetéket. Jó pár hónap volt mire megunta.

2020. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nemtom, nekem nehéz behajolni. Lent van egy utazóágy, az ugyanekkora és ott is nehéz. 155 vagyok én is, vékonyka, a felsőtestem rövid.
2020. aug. 17. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a karom is rövid. A 3/4-es ujjú felső nekem hosszú ujjú. 🙈
2020. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Én 172 cm vagyok de nekem is nehéz behajolni és fekve bevarázsolni. Én is csak a hóna alatt tudom megfogni és úgy letenni. Sokszor megébred és sír. Újra kiveszem elringatom,megint vissza. Ezt sajnos eljátszuk néha 3/4-szer is,olyankor én már tiszta ideg leszek és mondom a férjemnek hogy magam mellé veszem.😀

De aztán másnapra megnyugszom és újra próbálkozom. 9 hónapos egyébként. Nyilvan már áll fel,muszáj a rácsot teljesen letenni mert felek hogy kihajol és átesik. Nem tudom mi a megoldás. De most se lettem okosabb a válaszokból.🤣

2020. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!