Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rácsos ágy matracát hány...

A rácsos ágy matracát hány hónapos korban tettétek alacsonyabbra?

Figyelt kérdés
Ikeás kiságy, 2 állítható magassága van.
2017. jan. 9. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 magasságra állítható volt, először 4 hónaposan tettük le mikor négykézlábra állt, aztán teljesen lentre 7 hónaposan amikor felállt a kiságyba.
2017. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 hónaposan tettem középre és 7 hónaposan legalulra, miután elkezdett mászni, én nem akartam, hogy a kiságyban álljon fel először mikor nincs is legalul.
2017. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5 hónapos kora körül, mikor már nagyon kinyomta magát, belekapaszkodott a rácsba egy kezèvel. Nem gondoltam, hogy áthúzza magát rajta, vagy èpp felül, de az ördög nem alszik. Rá pár hètre már nègykèzláb volt, szerintem legkèsőbb akkor èrdemes.

(A fiam èpp, hogy kúszott 6 hónaposan, rá egy hónapra felállt. Sosem gondolt volna, meg alig bírta tartani magát, de nagyon akarta. Erősek, sosem lehet tudni mivel rukkolnak elő...)

2017. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A miénk három magasságban állítható, de igazából csak a legfölsőt használtuk, aztán a legalsót, a férjem azt mondta, nincs az a pénz, amiért ő ezt még egyszer szétszedi, tegyük rögtön legalulra :D Ez a fiunk 6 hónapos korában következett be, amikor már stabilan forgott, kúszott, és próbált felkapaszkodni. Igaz, csak hónapokkal később állt fel, de egy 6 hónapos is felállhat már, nem ritkaság.
2017. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mozgásfejlődéstől függött. Amikor elkedzett forogni, akkor eresztettem le középre. Amiko már ülésből kitámasztotta és felhúzta magát, akkor rabosítottam teljesen :D
2017. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!