Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orvoshoz kell vinni az ujszulo...

Orvoshoz kell vinni az ujszulottet ha sokat alszik?

Figyelt kérdés

Nemsoká hazaérek és a párom ki akarja vinni az ügyeletre

Aug 6 született, szívzörejt állapították meg nála. Házi orvosnál meg nem volt, mert szabin van. De kórházba alaposan megvizsgálták


Azt mondták nincs nagy gond

De azért lássa egy gyerek kardiologus majd


Hallani egykor ébredt meg, fél óra etetés és aludt is.

3:50kor is volt egy ébredés rövid etetés alvás.

Aztán 6 kor, akkor kb fél órát volt fent.


Nappal pedig mi keltegetjuk 2-3 óránként. Àltalában csukott szemmel szopizik. És van hogy bealszik rajta, reflexből szopik és felrenyel. Ma se volt sokat fent. Kb csak ha eszik akkor felalomba.


Orvosi ügyeletet ajánlotok. Vagy ráér és majd gyerekorvos megmondja 24.tol rendel csak.



2020. aug. 17. 17:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem minden újszülött ezt csinálja. De vigyétek el gyerekkardiológiára, ahogy tanácsolták. Az ügyelet szerintem nem fog többet mondani, mint amit a kórházban mondtak.
2020. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Ügyeletre ezzel? Nem kellene.
2020. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez normális újszülött viselkedésnek tűnik. Kipiheni a születését, eleinte sokat alszanak.
2020. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%

Én levinném.

Oké hogy sokat alszik, de ez már túl sok.

Megállás nélkül csak alszik.


Inkább nyugtassanak meg.

2020. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Én felhívnám a védőnőt (ha a normálisabb fajtából való) és megkérdezném, mit tanácsol. Egy védőnő látott már pár újszülöttet. De sztem normális, hogy egy újszülött sokat alszik.
2020. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem cincálnám. Inkább felhívnám a vèdőnőm. Én lányom is ennyi idősen csak szopi időre kelt fel, nem keltegettem. 4-5orakat is aludt egybsn. Védőnőm azt mondta 5órán ne hagyjam tovább aludni, de mindig felkelt mire mentem volna ébreszteni
2020. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Én is a védőnővel beszélnék.
2020. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Hat szerintem egy 11 napos babanak ez a dolga. Ket hetes sincs... az en gyerekeim is szinte folyamatosan aludtak ennyi idosen. Meg nagyon pici, nem ket honapos babarol van szo amikor mar mast is csinal nem csak alszik. En nem vinnem sehova.
2020. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Védőnő annyit mondott, ha nem ébred fel magától, akkor vigyük ki ügyeletre.

Annyiban egészíteném ki, hogy éjszaka is már az anyja kelti. Nem magától ébred, hogy éhes. Ezt rosszul írtam fentebb. Max akkor sír ha kemény a pocija a bélgázok miatt.

Elalszik tisztába rakás közben is sokszor.


Anyuka nagyon nyugtalan, én nyugodt vagyok, de támogatom

2020. aug. 17. 18:37
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Napközben miért nem lehetett orvoshoz vinni?
2020. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!