Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy a lassan 14 honapos...

Baj, hogy a lassan 14 honapos gyerekem meg nem jar onalloan es meg csak nem is probal szavakat mondani?

Figyelt kérdés

Kapaszkodva szalad a butorok mellett de pl kapaszkodas nelkul felallnk se tud még es megallni se csak par mpre

Valamint gagyog sokat h dede, nana, baba ilyenek de semmi tudatossag nincs ezekben, egyetlen “ertelmes” szava sincs meg es nem is probalkozik nagyon ezzel, nem probalja visszamondani h mondok vmit (pl tesom mondja h tej akk kisfia mondja h ej, kutyara h tya meg ilyenek)


Sztetek ez meg belefer?


2020. aug. 18. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
belefér
2020. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elindulni 18 hónapos korig, megszólalni 2 éves korig.
2020. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Az én gyerekem pedig ennyi idősen már körintegrállal számította ki csonka kúpok térfogatát.


Ja és amúgy két szakmája is volt.

2020. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bőven belefér. Kisfiam 16 hónapos indult el és 1 hónapja nagyon megnőtt a szókincse, most már mindennap mondd valami újat. 22 hónapos lesz 31-én.
2020. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14 és fél hónaposan indult el. Ugyanazon a napon állt fel, és indult meg. Egyáltalán nem aggódtam miatta, teljesen rendben láttam a fejlődését. 1 értelmes szót még nem mond, csak artikulátlanul hablatyol egész nap. Megérteti magát így is teljesen. Most 16 hónapos.
2020. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat...
2020. aug. 18. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, volt egy ilyen ismerősünk, későn kezdett el járni a kisfiú, most 14 éves, sport tagozatra jár és profin focizik.
2020. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom itt vagy e még, csak szeretnem megkerdezni mi hogy alakult azota veletek? Remelem jol vagytok, koszi ha irsz
2023. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!