Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. milyen időközönként kér...

Kb. milyen időközönként kér enni 4 hónapos, anyatejes babátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában (80%) 3 óránként, de van amikor 2,5 és olyan is volt, hogy bealudt és akkor 4-re is kitolódott.

Négy és fél hónapos a babám, csak anyatejes.

2010. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hű, köszi! A válaszodat akár én is írhattam volna, teljesen így megy nálunk is, és pont 4 és fél hónapos! :) Akkor megnyugodtam, mert már mondták páran, hogy hát "illenék" már kibírnia 4 órát is. Mennyit gyarapszik egyébként hetente kb.? Nekem átlag 100-120 grammot.
2010. aug. 5. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár az enyém már nagyobb (20hó), de 4 hósan 2,5-3 óránként szopizott. Ha sétáltunk, vagy valami helyzet volt, akkor elvolt 3,5 órát, de annál többet sosem. Nekem is mondogatták, hogy húzzam ki 4 órára, de még a 3 óra is alig sikerült. Nem is akartam, én igény szerint szoptattam. Egyébként hamar lezavart egy szopit, max 5 percig tartott nála. Éjszaka akkor már nem evett, szóval reggel 7-től este 8-ig 7-8 alkalommal szopizott.
2010. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hetente nem mérem a babót, de az utolsó két hónapban 530 és 570 grammot hízott. Most 7 kiló, a hónap végére remélem meglesz az e havi 500 gramm is (mármint hízásban).
2010. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!