Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként szopizik...

Milyen időközönként szopizik csak anyatejes 3 hós babátok?

Figyelt kérdés
Már azt vettem észre, hogy tovább bírná, mint 3 óra, mert ha elkezdem szoptatni, van amikor csak szórakozik a cicivel.Nem tudom, hogy meg merjem e próbálni a 4 órát?
2010. szept. 15. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

4 hónapos koráig: 7.00, 10.00, 13.00, 16.30, 20.00, 11.00, 4.00,

7 hónapos korig: 7.00-szopi, 11.00-Tízórai, 12.30-ebéd, 15.30-uzsi, 17.30-vacsi, 20.00-szopi, 23.00-szopi

Mi hét hónaposan hagytuk el a 11 órás éjszakai szopit mikor márjól evett napközben. És most lesz egy éves és e szerint eszik.

2010. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

persze, próbáld meg, legfeljebb elkezd bömbölni, ha előbb lesz éhes. :))

amúgy nálunk napra pontosan a 3. hónapját betöltve jött egy fejlődési ugrás, és jó darabig 2 óránként kért. :))))

most már 21 hós, jó, hogy túlvagyunk rajta. :))))

2010. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mikor ennyi idős volt, körülbelül 3 óránként evett:

7kor,10kor, 12-13kor,15kor,18kor, és 20kor(fürdés után)


OFF:Bocsánat, hogy én is kérdezek, előző válaszolótól:Mikor kezdted kiváltani a szopikat:Kisfiam 5 és fél hós, tízóraira már gyümit kap, a többi szopi.Most szeretném az uzsit, fél éves korára kiváltani, aztán szépen a többit is.

Te hogy csináltad?

2010. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 13:43-tól kérdezem
2010. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

13.43:-) Aranyos:-)


Mi 5 és fél hónapos volt kb.

! hónapos korától már kezdett ücsörögni, majd az etetőszékben ült velünk reggelinél és kb ennyi iős volt mikor enni kért tőlünk:-)


Én úgy csinátam, hogy reggel 7 kor szopi volt majd lefekvés elött fél kilenckor adtam neki gyümölcsöt majd 11 kor szopi - egy két napig.

Majd 12. 30-kor is adtam neki zöldséget - és szépen elhagyam a 11 órás szopit. Reggelinél kapott egy kiflicsücsköt amit majszolt, majd ébredés után 11 felé kapott 100 ml gyümölcsöt és ebédre 200ml zöldséget és cakduán szopizott, majd kb egy hét múlva vacsit is beiktattuk és kb két hét múlva az uzsonnát is. Kb két hónap alatt beállt a napi étkezése és maradt a reggeli és elalvás elötti szopi!

Nem volt vele baj sosem mert jó evő és én főzöm neki a kajscsikat. A kismama babakonyhája c. könyv szerint adtam neki a zöldségeket, gyümölcsöket.

Kivonaatolva átküldhetem ned privibe!

2010. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne hari a fenti hibákért csak épp loholok két porcica, meg egy eldugult lefolyó között:-)
2010. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszod:)

Porcica vs. lefolyó:))))

2010. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha adok egy mail címet elküldöd?

angyalbogyo@freemail.hu.Köszönöm:)

2010. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze átküldöm:-)


Yaa, A pici alszik, így takarítok, se elakadt a víz és bugyogott fel a mosogép meg zokon vette, így gyorsan szétkeptam, húztam a slagot be, majd újra folyt a víz, de eltűnt a tömítőgyűrű, majd meg lett pár nehéz, vészterhes pillanat után, és megint megy minden ahogy elkezdődőtt, csa a viz újra eltűnik a lefolyóba:-)))))))))))


Nálunk én vagyok a barkácstündér:-) Apucinak is én mutattam meg mi az a fúrógép:-) és hogy egy dekopírfűrsznek miért tudtam annyira örülni,még most sem érti:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2010. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Átküldve:-)
2010. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!