Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vény nélküli étvágynöve...

Milyen vény nélküli étvágynövelők vannak gyerekeknek,és kinek melyik használt?

Figyelt kérdés
2 éves a kislányom,magas de vékony,11kg. Nagyon rosszul eszik most, nem hajlandó megülni egy helyben, a tv előtt lehet h meg tudnám etetni vagy miközben játszik de úgy nem akarom. Asztalnál/etetőszékben eszünk mindig,jól használja a kanalat,villát, tud egyedül enni,ha hajlandó. Néha muszáj adjak v.mi ha kezébe azzal elbabrál,úgy pár falat lecsúszik. Reggel megissza a 280 ml tápszert, aztán fél virsli,fél szelet vajas-sajtos kenyér,kevés kefir becsempészve, tízórai: pár kanál gyümölcs joghurt kekszel, ebéd: pár kanál leves,pár kanál második, uzsi :pár falat vajas kolbászos kenyér, vacsi: u.az mint az ebéd,pár falat+ 280 ml tápszer. Nem nassol, próbáltam kihagyni egy étkezést, próbáltuk h más eteti, én főztöm,mama főztje,üveges,etetve,önállóan. Most kipróbálnék már v.mit,béres cseppet ismerem csak, illetve multivitamin is jó lenne,de abból is cseppes,mert amit enni kell az megint csak nem kell,gumicukor formájú sem.

2020. aug. 20. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy 2 évesnek nem kevés

Anyósom max ebédre eszik többet


De reggelire fél szelet kenyér neki is😅



Szerintem nem eszik rosszul


Az én lányom ugyanekkora..

De ennyir sw eszik

2020. aug. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányod JÓ evő. A semmin problémázol.
2020. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nagyrészt figyelem eltereléssel eszik csak, és gyümölcsöt zöldséget nyersen darabolva nem eszi. A joghurtba turmixolom,zöldséget a levesből megeszi legalább
2020. aug. 20. 08:09
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez nem vészesen kevés.

A tápszert nem igazán értem, 560 ml tápszer egy nap 2 évesen, nem is hallottam még ilyenről :O

2020. aug. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt létemre én eszem ekkora adagokat kb😀 Nagyon is jó evő az a gyerek, nem kell aggódni egyáltalán.
2020. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Béres csepp. De nem kevés.
2020. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Nekünk a gyerekorvos Béres B6 vitamint ajánlott 2x fél tabletta egy nap.

Nem sokat változtatott a helyzeten. :(

2020. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tápszer helyett lehetne tej is,de akkor már a tápszerben több minden benne van, ezt 3 éves korig lehet adni. Ma például egyeltalán nem kért ebédet,korán kelt,álmos volt már nagyon. Ha felkel kiváncsi leszek,hogy eszik e valamit. A Béres cseppet megpróbálom.
2020. aug. 20. 13:04
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Javaslom tanulmányozásra!

Ha nem zsírdisznót akarsz nevelni, hagyd! Bőven eleget eszik. A jól evő mintapéldája lehetne a gyereked.

2020. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem a tápszer miatt kérdezem, hanem a "tej" miatt. Ennyi idősen nekem max 2 deci tejet ittak egy nap. Bocs, tudom, jogy nem ez volt a kérdés, csak nekem ez rengetegnek tűnik. Ha ez kevesebb lenne, akkor lehet, hogy jobban enne.
2020. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!