Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek minden nap...

Mikor kezdtétek minden nap fürdeni a gyermeket?

Figyelt kérdés
Most 5 hónapos a babám, kb 2-3 naponta fürdetjük. Mikortól érdemes minden nap? Amikor már játszik és koszos lesz?
2020. aug. 21. 17:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Születésétől kezdve.
2020. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanúgy a napirend része, mint nálunk. Ha nem mennék sehova, vagy mondjuk le sem izzadnék, akkoris fürödnék.
2020. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Születésétől kezdve. Most 8 éves.
2020. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Mindig fürdettük minden nap.

Ekcémàs bőre ellenére..

Mióta áll azóta tusol

2020. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon érzékeny bőre volt picinek, ezért kb 5 honapos koráig 2 naponta fürdött, aztán mikor jobb lett a bőre utána már naponta.
2020. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mióta kibújt
2020. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
89%

nah... még engem is meg lehet lepni három gyerek után... :D


Valahogy teljesen természetes számomra a napi fürdés vagy zuhany, a gyerekeknek is. Tiszta ruha szintén.

Lehet, hogy te nem látod koszosnak vagy nem érzed izzadtnak, de attól ő még kényelmetlenül érzi magát. Ha az arcát, kezét, alsó fertályát úgyis minden nap megmosod, nem egyszerűbb egy (akár gyorsabb) lefürdetés?


És főleg most, nyáron! Enyémeket még a déli alvás előtt is beraktam hőség idején a kádba kicsit felfrissülni langyos vízbe, utána sokkal nyugodtabban aludtak el! Mondjuk ez már egy év fölött volt, úgy hiszem.

2020. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
47%
Nekem is jól esik minden nap tusoltan, tisztán, frissen ágyba feküdni. Nekik is szükségük van erre az érzésre.
2020. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Minden nap, de nagyon durva gennyes ekcéma jött ki rajta és nem múlt el semmitől, orvosi javaslatra 2-3 naponta fürdik már (télen van csak ez, nyáron minden nap lehet, akkor bírja a bőre). Nyilván fenék arc, kéz, fenék mosás van minden nap. Igen, egyszerűbb lenne csak lezuhanyozni, mert sokkal tovább tart ez a tortúra, de nálunk tényleg az a helyzet, hogy még a sima víztől is kijön ez a nagyon csúnya ekcéma (végtagokon, hasán/ hátán foltokban)
2020. aug. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Első naptól.

Naoirendünk része lett. Illetve én nem tartom jónak, hogy csak pár naponta. Tudom, nincsmibe összekenje magát, de nekem ez akkor is morbid.

2020. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!