Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engednétek, hogy kússzon a...

Engednétek, hogy kússzon a hideg járólapon?

Figyelt kérdés
Ma találta ki a babám, hogy nem elég már neki a két szoba, és elindult felfedezni a folyosót. Az a baj, hogy elég hideg a padló... Annyira nincs hűvös hogy pulcsit adjak rá, zokni meg nadrág van rajta a body fölött. Őt nem igazán zavarja hogy hideg, de félek, hogy megfázik. Másik :milyen gyakran mostok fel? Most volt takarítva, de két méteren így is összeszedett egy csomó retket 😑
2020. aug. 25. 07:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Naponta mosok fel. Kertes ház, két kutya. Nyilván összeszedi a retket. Minden pelenkazasnal atoltoztetem, aztan ennyi. Kúszik ő is mindenhol. Nincs szerintem hideg most. Meg szoktam tapizni a bőrét, ha hideg adok rá meg plusz pulcsit vagy hosszú gatyát.
2020. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
En adtam ra polar mellenyt, mikor nagyon hideg volt a ko, es azon kuszott.
2020. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

Hiába pontoztak le, aki azt állítja, hogy 2 kutya és kert mellett lehet olyan tisztaságot tartani hogy a gyerek nem lesz koszos, amelyik kúszik az hazudik, vagy folyamatosan felmos. De akkor a gyerek nem kúszik mindenhol, mert folyton szárad a padló. Szóval marad a hazudik.

Kérdező ezt a kört már en is megfutottam. A panellakást, ahol a folyosón már kipotyog a kosz a cipodbol és az ajtó előtt veszed le a labtorlon a cipőt vagy esetleg az előszobába, ne próbáld egy poros kerteshazzal összehasonlítani, ahol így nyáron nyilván ablak-ajtó nyitva áll.

2020. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Annyira elegem van a pontozásból... Nem értik Az emberek, hogy ez nem azt jelenti, hogy egyet értesz-e a válasszal, hanem hogy hasznos-e a válasz... Mindegyik hasznos, nem értem minek kell lepontozni... Engem is folyton lepontoznak, mert nem tetszik nekik az én véleményem... Na mindegy, köszi a válaszokat. Nekünk nincs annyi ruhánk, hogy mindig átöltöztessem, szóval kézmosás van csak :D
2020. aug. 25. 12:38
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk is ez a helyzet. Pár napja vette célba a konyha hideg kövét egy szál pólóban. 🙄 Először próbáltam a szivacsszőnyeggel trükközni, próbáltam kirakni egy kis útvonalat neki, nemtudom hogy hihettem hogy majd rajta marad. 😅

Végül inkább ráadtam egy vékony nadrágot.

Nem mellesleg a kövön kezdett el 2 napja mászni. ☺️ Szerintem nem tetszett neki hogy hideg és taktikát váltott.

2020. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!