Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üvölt a 3 hetes, hiába van...

Üvölt a 3 hetes, hiába van etetve, tisztába téve! Órákon át! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Eddig jól volt, most 4 napja üvölt torkaszakadtából. Csak ha megetetjük hagyja abba, de utána 2 perc múlva újra kezdi. Cicizik, nem kap tápot. Próbáltunk neki adni hasfájásra baby espumisant de nem segit. Rendesen kakil, büfizik, stb. Nincs se melege, se nem fázik, az orvos se mondott semmit pedig ott is végig üvöltött. Tegnap alig aludt mert egész nap ezt csinálta.
2020. aug. 27. 08:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet, hogy éhes?
2020. aug. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Éhes maradt? Refluxa van?

A mi kisfiunk azért nyöszörgött folyamatosan, mert refluxos volt, jött vissza neki a tej. Kicsit megemelt pozícióban tudott jókat aludni, pl mellkason.

2020. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Gyarapszik? Az enyém pont ugyanennyi idős, és stagnált egy hétig súlyban (valamikor visszaesett), napi 20 órát lógott cicin, és folyton visszakérte. Először hasfájásra meg tejfehérje érzékenységre gyanakodtam, aztán két napja kiderült hogy szomplán nagyon kevés a tejem... Mióta pótlok, azóta az átüvöltött órák száma a töredéke.


Egyébként ilyenkor van egy ún. növekedési ugrásuk is, tehát relatíve is lehet kevés a tejed (vagyis hogy jól termelsz, csak pár nap késésben vagy a babához képest). Ilyenkor elvileg pár nap alatt rendeződnie kell a tejtermelésnek, utána megszűnik az "éhezés".

2020. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Ugyanezt csinálta a fiam :(

Mi Gripe water hascsikarás elleni folyadékot vettünk, még ez vált be a legjobban nála. Ja és magam mellett aludt csak szopi után a kiságyban sosem.Mihelyst letettem oda azonnal felébredt és üvöltött.

2020. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
3 hetes növekedési ugrás!! Sok-sok cici és hordozás!
2020. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jön a front is. Ma hidegfront lesz. Esetleg ha a pocakja fáj, kicsit tornáztasd, massszírozd neki.
2020. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fáj a hasa. Az én fiam is ezt csinálta, 5-6 órát üvöltött folyamatosan. Sajnos ez ilyen, semmi csodaszer, torna nem használt nekünk, túl kell élni. Általában 3 hónapos korukra elmúlik.
2020. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési ugrás vagy kólika lehet szerintem is. Sok erőt!
2020. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Eleget eszik. Súlya (kg-g) x 150 elosztva az étkezések számával. Ehhez képest + 50-100 grammokat eszik.

Evés után a vállunkon van egy órát, ott böfizik sokat. A tej egyetlen egyszer futott vissza neki, az orvos szerint sincs reflux és tejallergia se (állítólag akkor bőrtünete is lenne)

Frontra gondoltunk mi is. A gripe watert gondoltuk mi is de a védőnő szigorúan megtiltotta hogy az anyatejen kívül bármi mást fogyasszon, különösen vizeket és teákat nem szabad, azt mondta! Mert vettem a gripe watert meg hascsikarás elleni baby teát anyu tanácsára de a védőnő úgy nézett ránk ezek miatt mint akik bántani akarják a babájukat mert szerinte ezek ártalmas dolgok!

Remélem nem fog ez 3 hónapos koráig tartani, nehezen emésztjük meg hogy nem tudunk segíteni rajta, rossz nézni. Már a férjemnek is kicsordult a könnye pedig nem az a típus. A bunkó tahó szomszéd is átkopogott hogy őket nagyon zavarja. Még ezen is idegeskedjünk :(((((

2020. aug. 27. 09:19
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Valóban szükségtelen bármivel itatni. Csak az anyatejre van szüksége. A növekedési ugrásnál (3 és 6 hét valamint 3 hónap) pedig sok sok cicire. Ha attól jobb neki tedd cicire. Ha úgy van akár óránként. Így szaporítja fel magának.

Amúgy a hasfájáson tényleg semmilyen csodaszer nem segít. Torna, masszázs, hordozás ami nekünk kicsit könnyített a dolgon. De igazán jó csak 3 hós kora után lett

2020. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!