Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatosan üvöltő babával...

Folyamatosan üvöltő babával hogy lehet megmaradni ?

Figyelt kérdés

Lehet tul erzekeny vagyok de engem kikeszit, nem jön hogy felvegyem ha torka szakadtaból sivít, inkabb legszivesebben bezarnam egy hangszigetelt szobába. Szeretek vele lenni, szoptatni altatni de ez kikészit. Most ami megoldas kicsit, hogy hangszigetelt fejhallgatoval zenet hallgatok szinte egesz nap. Mikor múlik el???

5 hós


2020. aug. 28. 00:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van valami oka, amiért üvölt. Születése óta ilyen? Miket zártál ki lehetőségként? (Fogzás, hasfájás akár 6 hónapos korig is tarthat, front, unatkozás, túlságosan ingerdús környezet, hideg/meleg stb.)

2,5 hónapig üvöltött a kislányom, szerintem ő ennyi idő alatt szokott hozzá a kinti léthez. Csak az idő múlásában tudtam reménykedni. Volt, hogy én is ringattam és füles volt a fülemben, mert zengett az egész szoba.

2020. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Most ez komoly hogy inkább üvölt a zene füldebe mint hogy megoldást keress a síró gyerekre? Nem lehet, hogy szülés utáni depresszióval küzdesz? Nyilván sír mivel máshogy nem tud jelezni neked. Kérj segítséget a védőnőtől.
2020. aug. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Ez döbbenetes, gyereket vállaltál és erre kiderül, hogy ordít? Hát ezt igazán nem tudhattad előre, még sosem volt olyan a világtörténelemben, hogy egy gyerek ordított volna, erre igazán nem lehettél felkészülve.
2020. aug. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap sír vagy evés után, közben? Éjjel? Ha letudja majd magát jobban foglalni, akkor jobb lesz.
2020. aug. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

A gyerek azért ordít, mert valami baja van. Beszélni ugyanis nem tud.


Ha megszünteted a baját, abbahagyja az ordítást. Csak hogy a pöttöm agyad is felfogja: olyan mint egy tamagocsi.

2020. aug. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Miért sír? Hasfájós? Fogzik? Jó lenne tudni.

Nálunk szinte minden bajra gyógyszer volt a hordozó kendő. Volt, hogy szinte egész délután rajtam volt. Közben vásároltam, sétáltam, játszóra mentünk a nagyokkal. Egy kis házimunka is belefért, de azt igyekeztem addig letudni, amíg délelőtt elvolt. Délután jött a kólika. :(

A függőleges testhelyzet és a felhúzott térd segít távozni a gázokat fent és lent. A testközel és a meleg enyhíti a görcsöket. A szívdobogás megnyugtat. Így is volt, hogy sírt. Espumisan és csodaszerek nem sokat segítettek.

Fogzásnál ugyanez: legnehezebb napokon cici és kendő, egy-két nap alatt átlendültünk rajta, áttörte az ínyét, és ment tovább az élet.

Van olyan baba, aki szeret babakocsizni. Egész nap elvan. Akkor tedd azt: a rosszabb napokon menj maratoni sétákra, a házimunka megvár. Kell egy jó esőkabát, meg esővédő a kocsira, és nincs akadály.

Más baba autózni szeret. Azt nem mondom, hogy egész nap furikázd a popsiját, mert egy vagyon lenne. De egy kört mentek a ház körül, vagy elgurultok bevásárolni, hátha megnyugszik.

2020. aug. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
6 teljesen jókat írtál. De szerintem aki inkább bedugja a fülét, mint segítsen az 5 hóson az nem fog hordozni
2020. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

Na az én gyerekem utálja a hordozót.


Kérdező! Próbálkozz ezek valamelyikével : Infacol, Biogaia, gripe water, co-lactase, espumisan.


Kend be dentinoxszal az ínyét, meg mérd meg a lázat.


Szerintem hasfájás, szoptatott babáknál ez gyakori.

2020. aug. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat ! Vedononel voltunk beszeltunk vele, minden rendben van. Hordozom amúgy es ugy megy a fules ha nem csendesedik. Ne jojjon nekem senki azzal hogy aki hagyja sírni az 5 hóst annak nem valo gyerek..valoszinuleg neked nincs. Amugy ilyenkor regebb adtak nekik egy kis pálinkába itatott kenyeret, nem? Meddig tart ez még, meddig nem tudok 3 óránál többet aludni
2020. aug. 28. 08:50
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
A pálinkás kenyeret felejtsd el. Viszont néha egy kis kamillateát adhatsz. Az én gyerekemnek az oldotta meg a hasfájását.
2020. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!