Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatosan üvöltő babával...

Folyamatosan üvöltő babával hogy lehet megmaradni ?

Figyelt kérdés

Lehet tul erzekeny vagyok de engem kikeszit, nem jön hogy felvegyem ha torka szakadtaból sivít, inkabb legszivesebben bezarnam egy hangszigetelt szobába. Szeretek vele lenni, szoptatni altatni de ez kikészit. Most ami megoldas kicsit, hogy hangszigetelt fejhallgatoval zenet hallgatok szinte egesz nap. Mikor múlik el???

5 hós


2020. aug. 28. 00:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
89%

#20


A negyedik trimeszteren már túl vannak, az a baba első 3 hónapja. Egy 5 hós gyereknek már nem kéne ok nélkül visítania, bár a kérdésből amúgy nemigen derül ki, hogy mennyit sír egy nap, egy szóval se írja a kérdező, hogy 0-24 üvöltene, csak azt, hogy amikor sír, azt nem bírja...

Ha átlagos mennyiségű a sírás, és ettől kiborul, akkor szimplán nem kellett volna neki gyerek, ugyanis szpojlerveszély: a kisbabák sírnak... Ha meg abnormálisan sokat sír, akkor ki kell vizsgáltatni (orvossal, nem a védőnővel), hogy mi állhat a háttérben.

2020. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Sokat alszik, es kb minden koztes időben ami nem eves az uvoltos sírós hisztti. Minden egyes változásra sikít. Pl elvagyok vele, jol van kb fél orat aztan megérkezik az apuka es fel akarja venni mihelyt meglatja Addig üvölt mig konkretan el nem alszik bele nem fárad. Aki azt mondta hogy az ő jóléte kéne legyen az első: AZ IS de amig en nem vagyok boldog es harmonikus ő se lesz az. En meg mig ilyen hangzavar van ideges vagyok. Most elvitte a párom babakocsiban vegre van idom zuhanyozni es Csend van! En tenyleg szeretem csak egy némító gomb kéne.
2020. aug. 28. 16:11
 23/30 anonim ***** válasza:
75%
És ha sokat alszik, akkor miért nem tudsz 3 óránál többet aludni?
2020. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Mert sokat alszik kis időkre.
2020. aug. 28. 17:44
 25/30 anonim ***** válasza:
Az en fiamnak is volt ilyen, igaz korábban. Akarmi megváltozott sírt. Ha kiesett a cumi ha felvetrem ha leraktam ha beraktam q hordozóba ha megállt az autó. Borzasztó idegölő volt. Elmúlt kb 1honap alatt. Mi azt hittük valamije fáj. De igazából szerintem a sok inger volt q baj. Hogy nem maradhatott nyugiba, valami történt mindig. En ezt az idegrendszeri érettséggel gondolom összefüggésben. Nem koraszülött?
2020. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
73%

De amúgy minek írtad ide ezt a kérdést?

Csomóan segíteni akarnak, kérdezik tőled, miért sírhat, utánamentél-e az okoknak, írják, mi lehet talán a baj, de nem reagálsz ezekre, hanem írod a kifogásokat és virtuálfetrengsz, pár szavas infókonfettiket szórsz ide-oda.

Tanács: tedd fel értelmesen a kérdésed, írd le a lényeges infót és fogadd el a tényt, hogy a babák ilyenek. Együttérzésért jöttél? Igen, mind elfáradunk néha, de "megmaradunk" a folyamatosan üvöltő gyerek mellett is. Kiderítjük az okot és kitartóan próbáljuk azt megszüntetni. Mikor lesz vége? Ennek talán hamarosan, mert vagy rájössz, mi a baj, vagy megnő majd és kommunikál. De ehelyett meg lesz más hangos dolog vele és hangerőgomb meg nem szériatartozék.

2020. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Konkretan nem volt idom elolvasni a válaszokat rendesen. ISTEN BOCSÁSSA MEG hogy a 10 perc szabadidomet nem azzal akarom tolteni.

Az ujjàt szopizza és tápszert is kap mert nincs eleg tejem

2020. aug. 28. 23:26
 28/30 anonim ***** válasza:
Egyszerre mennyi időt alszik a baba? Mennyi ideig szokott sírni? Mennyi tápszert eszik 1 evésre?
2020. aug. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Tápszer váltás? Hozzátáplálsz már?
2020. aug. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy mit írunk, nem olvassa el :) amúgy megértem, hülye időigényes oldal. Senki nem mondta, hogy basszus el kell olvasni 😰 amiket reagálnak!!! Meg azt se, hogy a babák sokat sírnak.
2020. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!