Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Chipolino...

Használ valaki Chipolino Gamma VIP babakocsit? Nem túl kicsi?

Figyelt kérdés
Megnéztem élőben egy boltban, és mintha kicsi lenne, és túl alacsonyan lenne a mózeskosár része. Amúgy nagyon tetszik, gyönyörű!
2010. aug. 5. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk nem ilyen volt ugyan,de ha most szülnék,akkor vagy ilyet vennék vagy a pierre cardin ps682-öt,ezek tetszennek nekem.

A babám szeptember elején született,örököltünk egy régebbi tipusu pierre cardin babakocsit amit mindkét irányból lehetett tolni,tehát velem szemben is,illetve kifelé is,mivel elég nehéz volt,igy gondoltuk majd lecseréljük 6hós korában,de nem birta addig,sajnos kitörött a kereke,mikor a babám 4hónapos volt,igy akkor már Baby Design Mini sportbabakocsit vettünk,mai napig használjuk,nagyon szeretjük. :)

Szóval igaz nem a kérdésedre válaszoltam,csak a véleményemet meg a tapasztalatomat mondtam el,de remélem tudtam segiteni neked,szóval én megvenném,nekem ez amit te irtál kicsit jobban is tetszik,mint a pierre cardin ps 682,szerintem jó választás lenne,a mózest meg olyan sokáig ugysem tudjátok használni!

Ha van kedved majd ird meg,h milyen babakocsit vettetek!:)

Mikorra várod a babádat?Mert ha télre,akkor jól jön a mózesrész is!

Boldog babavárást neked!:)

2010. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed. Én is pont ezt a Pierre Cardin típust néztem még második lehetőségnek :-) Novemberben fogok szülni, szóval télre mindenképp elkél a mózeskosár. Csak épp a méreteivel kapcsolatban vannak fenntartásaim, mintha túl kicsi lenne. Sajna nem kaptam senkitől választ, aki használt már ilyet. Na majd megálmodom még.
2010. aug. 5. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ilyen kocsink van. Előtte én már 3 másik típusú kocsit használtam az első gyereknél, úgyhogy van összehasonlítási alapom. :)

Én nagyon meg vagyok vele elégedve!!! A mózes része elég nagy, hidd el, nagyobb, mint általában más kocsiké. Nekem szeptemberi a babám, nem is aprócska, mert 4 kiló felett született, és áprilisig használtuk a mózes részét, és még akkor is elfért benne a baba.

ÉS alacsonynak sem alacsony, sőt!!! Teljesen ideális a magassága, nincs lent mélyen, de annyira magasan sem, hogy pl. ne lehessen átfogni, ha fel kell valamiért emelni. (Nekünk az első Peg Perego Plikoval ez volt a bajom, hogy én nem bírtam átfogni mózesestől, pedig nem vagyok kicsi,, 1,70 cm, a férjem majdnem 1,9, na csak ő tudta felemelni)

Ami még nagy pozitívuma ennek a kocsinak:

Könnyű

Jól irányítható

Kicsire csukható, helytakarékos

A váza elég keskeny, el lehet vele férni buszon, szűkebb boltokban is.

A tolókarja jó magasra is állítható, ez főleg magasabb szülőknek áldás.


Ami nekem fura volt, az a sportrész kagylóülése. Eleinte voltak vele fenntartásaim, de a babám nagyon szerette az első perctől fogva, úgyhogy most már én is megbékéltem vele.

Most 11 hónapos a lányom, és még használjuk a hordozó részt is. Szóval szerintem nagyon jól kihasználható kocsi, én nagyon örülök, hogy rátaláltam és megvettük.

2010. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Ez meggyőző volt :-)
2010. aug. 7. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!