Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chipolino Ultra babakocsit...

Chipolino Ultra babakocsit használók! Hogy vagytok megelégedve a babakocsival?

Figyelt kérdés
Minden pozitív és negatív vélemény érdekel!
2010. dec. 8. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem igazából csak annyi a bajom vele, hogy ha velem szemben ül a baba, nehezebb irányítani és tolni, mivel felém van a bolygókerék. A háttámláját is kinőttük már, de ez minden babakocsinál ekkora. Most már lehet hozzá kapni téli lábzsákot, de én nem vettem meg, inkább megvarrattam.
2010. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Különösebb bajom nincs vele,de így utólag nem venném meg.Sportkocsinak kellett,annyit meg nem ért.Olcsóbban is tudtam volna sportkocsit venni.Most akarom eladni és venni egy kis esernyőrecsukhatót.
2010. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csalódás...:(
2010. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miért?
2010. dec. 9. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Az anyaga nem jó, beleizzad mindig szegénykém. Ha úgy akarod tólni, hogy látsd, akkor nem jó tólni, mert mindig belerugsz a kerekébe,tehát szinte csak egy irányú.7hónapja használjuk(nem sokszor), de már a kereke kezd rossz lenni és mostmár mindig bolygósitva kell használni, mert különben lehetetlen tólni. A tárolóba csak ülő pzicíóba tudsz pakolni, tehát ha fekszik benne, akkor nem.Eléggé lent van a fekvő rész.Egyszóval nekünk csalódás volt, biztos nem ezt vettük volna, a következő babónknál már más lesz.Most vettünk ülést, úgyhogy a hordozót felgyújtom...:)))) Egy jó benne a színe...
2010. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! nekünk nem ultra van hanem Futura, de mint márka mondok véleményt.... sztem ne vegyél ilyet, elég minőségtelen. Én nem szeretem, minden úgy lötyög rajta, meg olyan "mindjárt szétesik" érzésed van vele pár hónap használat után. Egyik ismerősünknek Optima van, és ő sem szereti. Nem túl nagy minőség :S
2010. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor én az ellentábort képviselem, nekem Perfectám van és nagyon szeretem, 2 hónapja használom, és nekem semmi bajom nincs vele.Talán 1 "bajom" van vele, mivel a tolókar állítható magasságú, ezért egy picit a kar mozog ahol belecsúszika vázba, de nem zavaró. BArátnőm ABC Design kocsijánál is ilyen, valószínű mindegyik ilyen.

Én azért nem vettem átfordítható tolókaros kocsit, mert csak egy irányból tolható könnyen, mert ha felém van a bolygókerék akkor olyan mintha nem is lenne.

Ezért jó a kétirányból felhelyezhető ülés, persze ilyenkor azt mondják, hogy meg kell választanod már induláskor az irányt, de pont ezért jó, hogy a kupola teljesen lehúzható.

SZóval a lényeg nekem tetszik, és nagyon szeretem.

2010. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg florám van.Én is szeretem.Ultrát szerettem volna,de nem volt elég pénzem rá.Újszülött kortól használom.Szeretem,nem az első kocsi,amit kipróbáltam.1 gondom van vele,egy picit alcsony a tolókarja.De az ultráé állítható,magasabban van.Nekem megérte az árát.
2010. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!