Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idős korában...

A baba mennyi idős korában mentetek el otthonról kettesben?

Figyelt kérdés
Az ismerősöm 2 hete szült, és már kimenőre ment vacsizni a párjával. Nekem még nincs gyerekem, de ez meglepett. Ti mikor mentetek el először kettesben és mennyi időre?
2020. aug. 28. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
4 hónapos volt, amikor elmentünk moziba (kb 2,5 órás film volt) délután, anyukám vigyázott rá, kb a 3/4 időben végig aludt is.
2020. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Derjaderja ***** válasza:
86%

1 évesen délután 1 moziba, baby sitterrel volt. Párom a sitter óradíját kapta tőlem gyakorlatilag szülinapjára plusz a mozijegyet.

De nekünk sajnos nincs segítségünk, szóval ez nem erkölcsi kérdés, hanem kényszer.

Azóta 8 hónap telt el, és azóta se volt programunk.

2020. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 3hónapos és 2 hetes volt a fiam , amikor elmentünk legjobb barátnőm esküvőjére. 3kor volt a templomi, utána a buli más helyen. Templomi után hazaugrottunk megnézni a babát, de mentünk is tovább. Éjjel fél 3kor értünk haza. Semmi gond nem volt szerencsére. Mivel tápszeres volt akkor már, meg tudták etetni, megfürdették, és letették aludni este. Javarész aludt az én babám is ekkor, amíg meg fentvolt, elbohóckodott vele édesanyám és nagymamám:)
2020. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
7 hónapos volt a kisfiam a 9. házassági évfordulónkon, akkor elmentünk az egyik helyi étterembe (kb. 2 óra volt).
2020. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

9 hós volt mikor elmentunk ebédelni a házassági évfordulónkon.


Ha szerettük volna akkor előtte is meg tudtuk volna oldani, de nem volt rá igényünk a férjemmel, mert alapvetően sem járunk moziba, stb.


Minden más helyre vittük magunkkal. Pl. 5 hetesen a helyi "fesztiválra". Ez volt az első program vele


2 hetet kicsit korainak gondolom, nekem fájt még akkor kicsit a gátsebem, több órát nem tudtam volna ülni egyhelyben és szoptattam is még elég gyakran

2020. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
14 hónaposan hagytam ott nagyszülőknél egy délutánra. Iszsz baba, addig nem tudtam és nem is akartam
2020. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves volt, de egyébként 2 hetesen 3 óránként evett, közte aludt. Észre se vette volna, de nem volt rá igényünk.
2020. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Iszsz baba,9 hónapos,még nem csináltunk kettesbe programot. Annak is eljön az ideje,ez most egy ilyen időszak. Nagyon anyás a fiam.
2020. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
4 hónapos volt. Ausztriába mentünk túrázni hajnalban, késő este értünk haza. Édesanyám és a húgom volt a kislánnyal addig.
2020. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
1,5 honapos volt es azota minden honapban el szoktunk menni egy hetvegere kettesben addig anyukammal van. Persze a hulye covid betett ennek jopar honapja, most kezdtuk ujra.
2020. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!