Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudok a párommal kettesben...

Nem tudok a párommal kettesben lenni a baba miatt. Miért ébred fel mindjárt mikor kapok egy puszit?

Figyelt kérdés
Ha nem szólunk egymáshoz nem Puszilgat alszik nyugodtan a lányunk de mikor elkezd csókolgatni simogatni mindjárt felvan és nagyon nehezen alszik vissza. Miért csinálja ezt? Érzi hogy mit akarunk? 5 hónapos
2020. febr. 9. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

Mert csendben altatod el. Nappali alvasnal csend van a lakasban gondolom.


Szoktasd hozza hogy normalis hangzavarban is el tudjon aludni, pl. Tv mellett, mosogatas takaritas kozben aludjon.


Persze hogy felkel ha siri csendhez van szokva

2020. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
A legjobb fogamzásgátló. Külön szoba? Fürdő? Bármi más, ahova kiosonhattok?
2020. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs csend mikor nappal altatom és mikor már alszik szoktam főzni takarítani nem ébred rá. Csak este kel mikor a párommal szeretnék lenni. Ha mi a nappaliban vagyunk ő szobában akkor is kel
2020. febr. 9. 22:30
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem akar kistesót, fogadjátok el a döntését.
2020. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Van bennük szexradar.
2020. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

1-es mi van? Mért kellene TV mellett aludnia egy gyereknek? Ha vki aludni ajar a családban, mi csendben vagyunk.

Zárt ajtók mögül a puszilgatást csak nem hallja meg. Pech amúgy csak. A szexradart is én írtam, de csak viccből.

2020. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Mi szexrendőrségnek hívjuk



Megérzik

Evolúciós okokra vezethető vissza.


Neki még teljesen szüksége van rád.. nem szólhat bele a kapcsolatotokba egy újabb baba

2020. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk is ilyenek a gyerekek.
2020. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi idősen a mi lányunkkal is dettó ez volt 😃
2020. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

Istenem, megszolalt a magyar osanya.....Nem azt irtam hogy tv altassa el, hanem hogy altalanos zaj mellett is jo ha a gyerek tud aludni.


Mivel ez a kerdezonel meg van, ez nem relevans.


Miert kell a gyakorin mindenkinek mindig kotekedni? Hanyingerem van iylen gyulolkodokbol...

2020. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!