Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lehet szeparációs szorongás?

Ez lehet szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
11 hós. Sokszor bújik, kézben akar lenni, zavarja ha mással foglalkozok. De közben mással is elvan (igaz másra mostanában nem hagytam csak úgy hogy én is ott voltam), ő simán elmegy mellőlem, játszótéren is simán elsétikál és nincs baj az alvásával sem.
2020. aug. 31. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még így nem szeparációs szorongás,az ennél sokkal durvább. Szimplán most bújósabb a babád. Nálunk 8 hósan kezdődött most 10 és még tart. De ő nemcsak bújik meg kézben akar lenni,hanem kettőt lépni nem tudok mellőle. Nem tűri hogy más megfogja. Sírva nyújtja a kezét felém. Éjjel is többször megébred és engem keres. Sokszor elég neki ha csak ráteszi a cicire a kezét és alszik is vissza. Apja nem tudja vissza altatni. És még sok ilyen dolog,amire mi csak annyit mondunk,hogy hát igen anyás lett nagyon.
2020. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!